Postępowanie zakończone 2026-07-17
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1716R Makowisko – Bobrówka polegającej na budowie chodnika od 3+310 do 3+585 w m. Makowisko
Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320272
- Zamawiający
- Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 12 do SWZ_projektowane postanowienia umowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Orientacja.pdf
- Inny Załączniki nr (1,3,4 i 5) do SWZ.doc
- Inny Załączniki nr (6-10) do SWZ.doc
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ.zip
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ- Kosztorys ofertowy.xlsx
- Przedmiar Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/03 Przedmiar robót/01 Branża drogowa/Przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/03 Przedmiar robót/02 Branża sanitarna/Przedmiar robót - branża sanitarna .pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/00 Opis stanu istniejącego wraz z dokumentacją fotograficzną/Opis stanu istniejącego.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/01 Zgłoszenie robót budowlanych/00 Część opisowa.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/01 Branża drogowa/00 Opis techniczny PW.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/04 STWIORB/01 Branża drogowa/D-07.02.01 ZNAKI DROGOWE PIONOWE.pdf
- Projekt Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/05 PSOR/PSOR .pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/04 STWIORB/01 Branża drogowa/D-00.00.00 WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/04 STWIORB/01 Branża drogowa/D-01.01.01 WYTYCZENIE TRASY I PUNKTÓW WYSOKOŚCIOWYCH.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/04 STWIORB/01 Branża drogowa/D-01.02.04 ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG, OGRODZEŃ I PRZEPUSTÓW.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/04 STWIORB/01 Branża drogowa/D-04.01.01 KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZENIEM PODŁOŻA.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/04 STWIORB/01 Branża drogowa/D-04.03.01 OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/04 STWIORB/01 Branża drogowa/D-04.04.02 PODB Z MIESZ NIEZWIAZANEJ.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/04 STWIORB/01 Branża drogowa/D-04.05.01 PODBUDOWA I WARSTWA MROZOOCHRONNA Z MIESZANKI ZWIĄZANEJ CEMENTEM.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/04 STWIORB/01 Branża drogowa/D-05.03.05a W-WA WIĄŻĄCA Z AC.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/04 STWIORB/01 Branża drogowa/D-05.03.05b W-WA ŚCIERALNA Z AC.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/04 STWIORB/01 Branża drogowa/D-08.01.01 KRAWĘŻNIKI BETONOWE.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/04 STWIORB/01 Branża drogowa/D-08.02.02 CHODNIK Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/04 STWIORB/01 Branża drogowa/D-08.03.01 OBRZEŻA BETONOWE.pdf
- STWiOR Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/04 STWIORB/02 Branża sanitarna/STWIORB.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/01 Zgłoszenie robót budowlanych/01. Orientacja.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/01 Zgłoszenie robót budowlanych/02.Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/01 Zgłoszenie robót budowlanych/03. Przekroj normalny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/01 Zgłoszenie robót budowlanych/plot.log
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/01 Branża drogowa/01. Orientacja.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/01 Branża drogowa/02. Plan Sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/01 Branża drogowa/03. Profil podłużny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/01 Branża drogowa/04. Przekroj normalny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/01 Branża drogowa/05. Przekroje poprzeczne .pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/01 Branża drogowa/06. Szczegóły.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/01 Branża drogowa/plot.log
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/02 Branża sanitarna/IS1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/02 Branża sanitarna/IS2.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/02 Branża sanitarna/IS3.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/02 Branża sanitarna/IS4.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/02 Branża sanitarna/OPIS_PT-IS.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/02 Branża sanitarna/Pełnomocnictwo.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/02 Branża sanitarna/plot.log
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/02 Branża sanitarna/PZT.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/02 Branża sanitarna/Spis Załączników.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/02 Branża sanitarna/Zał. 1 Informacja BIOZ.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/02 Branża sanitarna/Zał. 2 Warunki PSGAZ.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/02 Projekt wykonawczy/02 Branża sanitarna/Zał. 3 Wypis z rej. gruntów.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/03 Przedmiar robót/01 Branża drogowa/Tabela robót ziemnych.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/03 Przedmiar robót/01 Branża drogowa/zestawienie zjazdów i przepustów pod zjazdami.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/05 PSOR/rys. 01 Mapa orientacyjna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/05 PSOR/rys. 02 Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/06 Operat wodnoprawny/2 PZT.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/06 Operat wodnoprawny/3 Profil podłużny.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/06 Operat wodnoprawny/4 Przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/06 Operat wodnoprawny/5 Szczegół urządzenia wodnego.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/06 Operat wodnoprawny/6 Plan urządzeń wodnych.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/06 Operat wodnoprawny/OPERAT WODNOPRAWNY Makowisko.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Dokumenty formalno-prawne/Decyzja o ULICP.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Dokumenty formalno-prawne/Decyzja wodnoprawna/Decyzja wodnoprawna.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Dokumenty formalno-prawne/Decyzja wodnoprawna/zaświadczenie o ostateczności.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Dokumenty formalno-prawne/Umowy użyczenia/umowa dz 203.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Dokumenty formalno-prawne/Umowy użyczenia/umowa dz 724.1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Dokumenty formalno-prawne/Warunki PSG.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Dokumenty formalno-prawne/Wypisy z rejestru gruntów/dz 203.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Dokumenty formalno-prawne/Wypisy z rejestru gruntów/dz 724.1.pdf
- Inny Załącznik Nr 11 i 13 do SWZ/Dokumenty formalno-prawne/Zaświadczenie o brarku sprzeciwu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
- Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie powiatu jarosławskiego
- Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1715R Miękisz Nowy-Duńkowice w m. Charytany
- Przebudowa dróg powiatowych na terenie gminy miejskiej Jarosław
- Przebudowa drogi powiatowej na terenie gminy Roźwienica w m. Wola Roźwienicka
- Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1696R Laszki-Wielkie Oczy w m. Tuchla