Postępowanie zakończone 2026-06-18
Przebudowa i remont wybranych dróg powiatowych na terenie Powiatu Kolbuszowskiego
Zarząd Dróg Powiatowych w Kolbuszowej
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00273237
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Powiatowych w Kolbuszowej
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- SWZ Załączniki nr 2,2a,2b,3,4,7,8 do SWZ.docx
- Wzór umowy Zalacznik nr 5 do_SWZ_ Wzór umowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 1.docx
- Inny Załącznik nr 6_Dokumentacja.rar
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Powiatowych w Kolbuszowej
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1 227 R Trześń - Domatków - Bukowiec - Kupno polegająca na budowie chodnika dla pieszych w km 2+131 - 2+670 strona lewa w miejscowości Zapole
- Przebudowa drogi powiatowej Nr 1 229R Niwiska – Huta Przedborska polegająca na budowie chodnika dla pieszych w km 3+830 do km 4+460 strona lewa w miejscowości Hucisko
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1033 R w km 11+983 – 12+103 strona prawa oraz drogi powiatowej nr 1204 R w km 9+816 – 9+996 strona lewa polegająca na budowie chodników dla pieszych