Postępowanie zakończone 2026-08-28
Przebudowa i rozbudowa parkingów wraz z zagospodarowaniem terenu wokół budynku Starostwa Powiatowego w Jarosławiu wraz z wprowadzeniem wiat z instalacją fotowoltaiczną – ETAP II.
POWIAT JAROSŁAWSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00386170
- Zamawiający
- POWIAT JAROSŁAWSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Jarosławiu
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 18 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ [0] SWZ ZP.272.15.2026 - Przebudowa i rozbudowa parkingów Starostwa - Etap II.pdf
- Ogłoszenie [0] Ogłoszenie o zamówieniu SWZ ZP.272.15.2026 - Przebudowa i rozbudowa parkingów Starostwa - Etap II.pdf
- Inny [1] Załącznik Nr 1 do SWZ ZP.272.15.2026 - Dokumentacja projektowo-techniczna.zip
- Inny [2] Załączniki od Nr 2 do Nr 9 do SWZ ZP.272.15.2026 - format docx.zip
- Inny [3] Załączniki od Nr 2 do Nr 9 do SWZ ZP.272.15.2026 - format pdf.zip
- Przedmiar 3) Przedmiar robót/Branża budowlana/przedmiar/Przedmiar.pdf
- Przedmiar 3) Przedmiar robót/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_PRZEDMIAR_E_v1.1.pdf
- Projekt 1) Projekt budowlany/1. PZT/opis/Opis PZT.pdf
- Projekt 1) Projekt budowlany/1. PZT/rysunki/PZT-1.pdf
- Projekt 1) Projekt budowlany/2. PAB +BIOZ/opis/Opis PAB.pdf
- Projekt 1) Projekt budowlany/2. PAB +BIOZ/opis/Opis rozbiórki garaży.pdf
- Projekt 1) Projekt budowlany/2. PAB +BIOZ/opis/ZAŁĄCZNIKI str tyt.pdf
- Projekt 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża budowlana/opis/Opis techniczny PT.pdf
- Projekt 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża elektryczna/E00_PZT_1_420x470.pdf
- Projekt 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.01_Opis PT_v1.2_DRUK.pdf
- Projekt 2) Projekt wykonawczy/Branża budowlana/opis/Opis techniczny PW.pdf
- Projekt 2) Projekt wykonawczy/Branża elektryczna/E00_PZT_1_420x470.pdf
- Projekt 2) Projekt wykonawczy/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.01_Opis PW_v1.2_DRUK.pdf
- STWiOR 4) STWiORB/Branża budowlana/STWiORB.pdf
- STWiOR 4) STWiORB/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.03. STWiOR_1. opis_v1.1.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/2. PAB +BIOZ/opis/Info BIOZ.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/2. PAB +BIOZ/rysunki/A-1 Rzut piwnic.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/2. PAB +BIOZ/rysunki/A-2 Elewacja południowa.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/2. PAB +BIOZ/rysunki/A-3 Elewacja zachodnia.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/2. PAB +BIOZ/rysunki/A-4 Ogrodzenie panelowe.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/2. PAB +BIOZ/rysunki/A-5 Elewacje wiaty śmietnikowej.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/2. PAB +BIOZ/rysunki/A-6 Carport 1-stanowiskowy.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/2. PAB +BIOZ/rysunki/A-7 Carport 3-stanowiskowy.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/2. PAB +BIOZ/rysunki/A-8 Maszt flagowy.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża budowlana/rysunki/K-1 Rzut piwnic.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża budowlana/rysunki/K-2 Konstrukcja ogrodzenia panelowego.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża budowlana/rysunki/K-3 Konstrukcja wiaty śmietnikowej.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża budowlana/rysunki/K-4 Konstrukcja Carport 1-stanowiskowy.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża budowlana/rysunki/K-5 Konstrukcja Carport 3-stanowiskowy.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża budowlana/rysunki/K-6 Zbrojnie płyty pod agregat.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża budowlana/rysunki/K-7 Przekrój chodnika.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża budowlana/rysunki/K-8 Przekrój jezdni i miejsc parkingowych.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża elektryczna/E10.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża elektryczna/E11.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E01_Rzut piwnic_297x675.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E02_Schemat Fotowoltaiki _A3.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E03_Schemat ZK1_A3.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E04_Schemat ZK2_A3.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E05_Schemat ZK3_A3.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E06_Schemat ZK4_A3.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E07_Schemat ZK5_A3.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E08_Schemat RP_A3.pdf
- Inny 1) Projekt budowlany/3. PT/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E09_Sterowanie szlabanów_A3.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża budowlana/rysunki/K-1 Rzut piwnic.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża budowlana/rysunki/K-2 Konstrukcja ogrodzenia panelowego.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża budowlana/rysunki/K-3 Konstrukcja wiaty śmietnikowej.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża budowlana/rysunki/K-4 Konstrukcja Carport 1-stanowiskowy.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża budowlana/rysunki/K-5 Konstrukcja Carport 3-stanowiskowy.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża budowlana/rysunki/K-6 Zbrojnie płyty pod agregat.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża budowlana/rysunki/K-7 Przekrój chodnika.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża budowlana/rysunki/K-8 Przekrój jezdni i miejsc parkingowych.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża elektryczna/E10.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża elektryczna/E11.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E01_Rzut piwnic_297x675.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E02_Schemat Fotowoltaiki _A3.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E03_Schemat ZK1_A3.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E04_Schemat ZK2_A3.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E05_Schemat ZK3_A3.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E06_Schemat ZK4_A3.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E07_Schemat ZK5_A3.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E08_Schemat RP_A3.pdf
- Inny 2) Projekt wykonawczy/Branża elektryczna/RM_Jaroslaw Starostwo Parking_E.02_Rys_v2.3-E09_Sterowanie szlabanów_A3.pdf
- Inny 5) Decyzja Starosty Jarosławskiego nr 123-2026 z dnia 27.03.2026 r..pdf
- Inny 6) Decyzja Podkarp Wojew. Konserwatora Zabytków nr IRN-II.5152.478.2025.DP z 08.12.2025 r.pdf
- Wzór umowy [9] Załącznik Nr 9 do SWZ ZP.272.15.2026 - Projekt umowy.docx
- Inny [2] Załącznik Nr 2 do SWZ ZP.272.15.2026 - Formularz ofertowy.docx
- Inny [3] Załącznik Nr 3 do SWZ ZP.272.15.2026 - Oświadczenia w trybie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
- Inny [4] Załącznik Nr 4 do SWZ ZP.272.15.2026 - Wykaz podwykonwaców.docx
- Inny [5] Załącznik Nr 5 do SWZ ZP.272.15.2026 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny [6] Załącznik Nr 6 do SWZ ZP.272.15.2026 - Oświadczenie w trybie art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.docx
- Inny [7] Załącznik Nr 7 do SWZ ZP.272.15.2026 - Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia.docx
- Inny [8] Załącznik Nr 8 do SWZ ZP.272.15.2026 - Wykaz wykonanych robót budowlanych.docx
- Inny [2] Załącznik Nr 2 do SWZ ZP.272.15.2026 - Formularz ofertowy.pdf
- Inny [3] Załącznik Nr 3 do SWZ ZP.272.15.2026 - Oświadczenia w trybie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.pdf
- Inny [4] Załącznik Nr 4 do SWZ ZP.272.15.2026 - Wykaz podwykonwaców.pdf
- Inny [5] Załącznik Nr 5 do SWZ ZP.272.15.2026 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.pdf
- Inny [6] Załącznik Nr 6 do SWZ ZP.272.15.2026 - Oświadczenie w trybie art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.pdf
- Inny [7] Załącznik Nr 7 do SWZ ZP.272.15.2026 - Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia.pdf
- Inny [8] Załącznik Nr 8 do SWZ ZP.272.15.2026 - Wykaz wykonanych robót budowlanych.pdf
- Inny [9] Załącznik Nr 9 do SWZ ZP.272.15.2026 - Projekt umowy.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 18 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, wzór umowy.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP