WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-13

Przebudowa placu zabaw przy żłobku w Głogowie Małopolskim

GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00366243
Zamawiający
GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Głogów Małopolski, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-13
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-28

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Zał. nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf
  • Formularz Zał. nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.zip
  • Inny Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia i spełnienia warunków udziału.doc
  • Inny Zał. nr 5 do SWZ - Oświadczenia o grupie kapitałowej.doc
  • Inny Zał. nr 6 do SWZ - Wykaz zrealizowanych robót budowlanych.doc
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ - Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia.docx
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu do udostępnienia zasobów.doc
  • Inny Zał. nr 9 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających sie o zamówienia.docx
  • Przedmiar Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/przedmiar_żłobek_GM.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/26.07.27_PT.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Zgłoszenie - dokumenty/POTWIERDZENIE_16.07.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Zgłoszenie - dokumenty/Projekt_z_podpisem_WKZ/PZT_2026_01_30-1.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Zgłoszenie - dokumenty/PZT.pdf
  • Projekt Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Zgłoszenie - dokumenty/zgloszenie-robot-budowlanych-pb-2-z-dnia-2026-07-14.pdf
  • STWiOR Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/2026.07.27_STWiOR.pdf
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Zgłoszenie - dokumenty/Projekt_z_podpisem_WKZ/RZ-IRN.5152.375.2025.KCH_Głogów_Przebudowa_Placu_Zabaw(1).docx
  • Inny Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Zgłoszenie - dokumenty/Rz-IRN.5152.204.2026.KCH_epuap_odpowiedz.DOCX

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI