WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04

Remont budynku nr 1 na kompleksie wojskowym w m. Lesko przy ul. Piłsudskiego 31

34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00395965
Zamawiający
34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Lesko, pow. leski, woj. podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
9 700 zł
Termin składania ofert
2026-09-04
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-18

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar 6. Zalacznik_nr_6_-_ PRZEDMIAR.pdf
  • STWiOR 7. Zalacznik_nr_7_-_STWiORB, Opisy techniczne.zip
  • SWZ 0_SWZ_ - ZP.63.2026.doc
  • Wzór umowy 4. Zalacznik_nr_4_-_Projekt Umowy.docx
  • Formularz 1. Zalacznik_nr_1_Formularz_oferty.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 10.Zalacznik_nr_10_Wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny 11.Zalacznik_nr_11_-_Wykaz_osob.doc
  • Inny 12.Zalacznik_nr_12_-_Rysunki.zip
  • Inny 2. Zalacznik_nr_2_-_Oswiadczenie_-_art.125_ust.1.doc
  • Inny 3. Zalacznik_nr_3_-_Oswiadczenie__o_aktualnosci_informacji.doc
  • Inny 4.1. Zalacznik_nr_1_do Umowy - Zbiorczy wniosek o wydanie przepustek.docx
  • Inny 5. Zalacznik_nr_5_-_OPZ.doc
  • Inny 8_Zalacznik_nr_8_ Oswiadczenie_-_wykonawców_wspólnie_ubiegajacych_się.doc
  • Inny 9. Zalacznik_nr_9_-_ Wzór o udostępnienie zasobów.doc
  • Projekt 7. Zalacznik_nr_7_-_STWiORB, Opisy techniczne/Opis konstrukcja PT.docx
  • Projekt 7. Zalacznik_nr_7_-_STWiORB, Opisy techniczne/Opis techniczny PT.docx
  • STWiOR 7. Zalacznik_nr_7_-_STWiORB, Opisy techniczne/STWiOR.docx
  • Inny RYSUNKI/K11.pdf
  • Inny RYSUNKI/K15.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 9 700 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 1 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP