Postępowanie zakończone 2026-06-01
Remont budynku nr 2 w kompleksie wojskowym w Wysokiej Głogowskiej
34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00244442
- Zamawiający
- 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
- Główny kod CPV
- 45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-01
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 1 Przedmiar PZT.ath
- Przedmiar 2 Przedmiar branża budowlana.ath
- Przedmiar 3 Przedmiar branża sanitarne.ath
- Przedmiar 4 Przedmiar branża teletechnika.ath
- Przedmiar 5 Przedmiar branża elektryczna.ath
- Przedmiar 7. Załącznik nr 7 - Przedmiary.zip
- SWZ 0. SWZ - ZP_41_2026.doc
- Wzór umowy 4.3. Zalacznik_nr_6 do Umowy_- Umowa powierzenia przetwarzania.docx
- Formularz 1. Zalacznik_nr_1_Formularz_oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 10. Zalacznik_nr_10_-_ Wzór o udostępnienie zasobów.doc
- Inny 11. Zalacznik_nr_11_Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny 12. Zalacznik_nr_12_-_Wykaz_osob.doc
- Inny 13. Zalacznik_nr_13_Oświadczenie_-_potencjał_osobowy OiN.docx
- Inny 2. Zalacznik_nr_2_-_Oswiadczenie_-_art.125_ust.1.doc
- Inny 3. Zalacznik_nr_3_-_Oswiadczenie__o_aktualnosci_informacji.doc
- Inny 4.1. Załącznik nr 1 do Umowy - Wzór wniosku o przepustkę.docx
- Inny 4.2. Zalacznik_nr_5 do Umowy _-_Wykaz osób.docx
- Inny 4. Zalacznik_nr_4_-Projektowane postanowienia umowy.docx
- Inny 5. Zalacznik nr 5 - Opis przedmiotu zamówienia.doc
- Inny 6. Załącznik nr 6 - STWiORB-y.zip
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty.zip
- Inny 9. Zalacznik_nr_9_ Oswiadczenie_-_wykonawców_wspólnie_ubiegajacych_się.doc
- Inny Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf
- Inny INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT.pdf
- Inny Odpowiedzi na pytania Wykonawców.pdf
- Inny Odpowiedzi na pytania Wykonawców.pdf
- Inny Odpowiedzi na pytania Wykonawców z dnia 20.05.2026.pdf
- Projekt 6. Załącznik nr 6 - STWiORB-y/202507_ST-ST.pdf
- STWiOR 6. Załącznik nr 6 - STWiORB-y/202507_IE-ST.pdf
- STWiOR 6. Załącznik nr 6 - STWiORB-y/202507_IS-ST.pdf
- Formularz 6. Załącznik nr 6 - STWiORB-y/202507_PZT,ABK-ST - 13.05.pdf
- Inny 6. Załącznik nr 6 - STWiORB-y/Thumbs.db
- Przedmiar 7. Załącznik nr 7 - Przedmiary/1. PRZEDMIAR ROBÓT PZT-778.pdf
- Przedmiar 7. Załącznik nr 7 - Przedmiary/2. PRZEDMIAR BRANŻ. BUDOWLANA.pdf
- Przedmiar 7. Załącznik nr 7 - Przedmiary/3. PRZEDMIAR INST. SANITARNE.pdf
- Przedmiar 7. Załącznik nr 7 - Przedmiary/4. PRZEDMIAR INST. ELEKTRYCZNE.pdf
- Przedmiar 7. Załącznik nr 7 - Przedmiary/5. PRZEDMIAR Teletechnika.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/202507_PW-ABK.03_ZESTAWIENIE_DRZWI.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/202507_PW-ABK.04_ZESTAWIENIE_OKIEN.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/202507_PW-ABK.05_ZESTAWIENIE_LAMINAT.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/202507_PW-ABK.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-03.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-04.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-05.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-06.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-07.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-08.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-09.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-10.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-11.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-12.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-13.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-14.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-15.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-16.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-17.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-18.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-19.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-20.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-22.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-23.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-24.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-25.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-26.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-27.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-28.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-29.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-30.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-31.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-32.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-33.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-34.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-35.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-ABK/PW-ABK-36.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-IE/202507_PW-IE.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-IE/PW-IE_02.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-IE/PW-IE_03.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-IE/PW-IE_04.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-IE/PW-IE_05.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-IE/ZESTAWIENIE MATERIALOW.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-IS/202507_PW-IS.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-IS/202507_PW-IS_ZAL.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-IS/PW-IS-02.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-IS/PW-IS-03.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-PZT/202507_PW-PZT.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-PZT/PW-PZT-03.pdf
- Inny 8. Załącznik nr 8 - Projekty/PW-PZT/PW-PZT-04.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP