WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-04

Remont drogi gminnej nr G101 036R – ul. Żytniej w Stalowej Woli

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00351278
Zamawiający
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-04
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-20

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt Załącznik nr 8 - Standard ochrony drzew i innych form zieleni w procesie inwestycyjnym.pdf
  • SWZ SWZ 169.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 7 - Wzór umowy.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 169.pdf
  • Inny Instrukcje.7z
  • Inny Załączniki 2,3,4,5.doc
  • Inny Załączniki nr 11,12.docx
  • Inny Załączniki nr 9, 10.docx
  • Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja.7z
  • Instrukcja Instrukcja Komunikacja-w-postepowaniu.pdf
  • Instrukcja Instrukcja Oferty, wnioski i prace konkursowe.pdf
  • Inny Podpisywanie-wnioskow-3.1_20210628.pdf
  • Inny ZKU-3.2_20211016.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 6 - Dokumentacja/07_w. elektroniczna/przedmiar, kosztorys/aktualizacja 06.2026/Przedmiar-Żytnia.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 6 - Dokumentacja/07_w. elektroniczna/przedmiar, kosztorys/Przedmiar-Żytnia1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja/07_w. elektroniczna/DT do zgłoszenia/DT_1 - PS.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja/07_w. elektroniczna/DT do zgłoszenia/DT_2 - PT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja/07_w. elektroniczna/DT do zgłoszenia/DT_3 - profile.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja/07_w. elektroniczna/DT do zgłoszenia/dt_OPIS.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja/07_w. elektroniczna/PW/Projekt Wykonawczy - Żytnia.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja/07_w. elektroniczna/PW/PW_1 Plan Sytuacyjny.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja/07_w. elektroniczna/PW/PW_2 - przekrój konstrukcyjny.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja/07_w. elektroniczna/PW/PW_3 - wykres profili.pdf
  • Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja/07_w. elektroniczna/STWiORB/Specyfikacje.pdf
  • Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja/07_w. elektroniczna/DT do zgłoszenia/oświadczenie-zytnia.pdf
  • Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja/07_w. elektroniczna/DT do zgłoszenia/plot.log
  • Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja/07_w. elektroniczna/PW/plot.log

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, instrukcję, instrukcję, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych