Postępowanie zakończone 2026-07-21
Remont dwóch sal gimnastycznych w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Stalowej Woli
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319057
- Zamawiający
- Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Załącznik nr 7 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 155.pdf
- Inny Instrukcje.7z
- Inny SWZ 155.pdf
- Inny Załączniki 2,3,4,5 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 10, 11 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna.7z
- Inny Załącznik nr 8, 9 do SWZ.docx
- Instrukcja Instrukcja Komunikacja-w-postepowaniu.pdf
- Instrukcja Instrukcja Oferty, wnioski i prace konkursowe.pdf
- Inny Podpisywanie-wnioskow-3.1_20210628.pdf
- Inny ZKU-3.2_20211016.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Przedmiar robót/P - IE PSP2 - sala sportowa.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/Przedmiar robót/Pr.robót-br.budowlana.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ARCH - BUD/A-1 [594x1080].pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ARCH - BUD/A-2 [297x740].pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ARCH - BUD/Opis techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ARCH - BUD/OŚWIADCZENIE O KOMPLETNOŚCI DOK..pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ARCH - BUD/ZESTAWIENIE STOLARKI DRZWIOWEJ [210x297].pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/I ELEKTRYCZNE/Opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/I ELEKTRYCZNE/rys1_ plan oswietlenia.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/I ELEKTRYCZNE/rys2_ plan gniazd wtyczk.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/I ELEKTRYCZNE/rys3_ schemat.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/I ELEKTRYCZNE/rys4_ schemat DALI.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/STiWOR/SST-inst.elektr..pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/STiWOR/SST-roboty budowane.pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ARCH - BUD/IN-1 [350x594].pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ARCH - BUD/IN-2 [350x594].pdf
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja techniczna/ARCH - BUD/PZT -1 [420x500].pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
- Remont drogi gminnej nr G101 036R – ul. Żytniej w Stalowej Woli
- „Adaptacja do zmian klimatu poprzez rozwój zielono - niebieskiej infrastruktury w mieście Stalowa Wola” w zakresie zadania inwestycyjnego Część VIII pn. Budowa zbiornika retencyjnego otwartego (...)
- Budowa oświetlenia – ul. Kasztanowa w Stalowej Woli
- Remont dwóch sal gimnastycznych w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Stalowej Woli
- Dostawa przedpłaconych kart elektronicznych na zakup materiałów budowlanych dla wskazanych jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola w 2026 r.