WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07

Renowacja dawnego dworu Erlichów w Falejówce ze zmianą funkcji na Gminny Ośrodek Kultury

GMINA SANOK

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00396583
Zamawiający
GMINA SANOK
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Falejówka, pow. sanocki, woj. podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-09-07
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-18

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik Nr 2 do SWZ - Projekt umowy.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja.zip
  • Inny Załącznik Nr 3 do SWZ - Wzór formularza ofertowego.docx
  • Inny Załącznik Nr 4a do SWZ - Wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
  • Inny Załącznik Nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenia wykonawcywykonawcy wspólnie składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
  • Inny Załącznik Nr 5 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
  • Inny Załącznik Nr 6 do SWZ - Wzór wykazu robót budowlanych.docx
  • Inny Załącznik Nr 7 do SWZ - Wzór wykazu osób.docx
  • Przedmiar Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Kosztorys ofertowy instalacje sanitarne- pomocniczy.ath
  • Przedmiar Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Kosztorys ofertowy instalacje sanitarne- pomocniczy.hst7
  • Przedmiar Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Kosztorys ofertowy instalacje sanitarne- pomocniczy.pdf
  • Przedmiar Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Kosztorys ofertowy instalacje sanitarne- pomocniczy.rds
  • Przedmiar Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Kosztorys ofertowy instalacje sanitarne- pomocniczy.rds7
  • Przedmiar Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Kosztorys ofertowy - pomocniczy.ath
  • Przedmiar Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Kosztorys ofertowy - pomocniczy.hst7
  • Przedmiar Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Kosztorys ofertowy - pomocniczy.pdf
  • Przedmiar Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Kosztorys ofertowy - pomocniczy.rds
  • Przedmiar Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Kosztorys ofertowy - pomocniczy.rds7
  • Przedmiar Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Przyłącz kanalizacji sanitarnej/Kosztorys ofertowy.pdf
  • Projekt Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Zagospodarowania Terenu/MAPA PZT.pdf
  • Projekt Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Przyłącz kanalizacji sanitarnej/Dwór przyłącz/Opis Projektu Zagospodarowania Terenu.docx
  • Projekt Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Przyłącz kanalizacji sanitarnej/Dwór przyłącz/Opis techniczny falejówka.docx
  • Projekt Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Przyłącz kanalizacji sanitarnej/Dwór przyłącz/Rys.1 PZT.pdf
  • Projekt Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Przyłącz kanalizacji sanitarnej/Specyfikacja techniczna.docx
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Decyzje/1.1. Załącznik do decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego GKI.6733.29.2021 z dn. 20.08.21 r..pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Decyzje/1. Decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego GKI.6733.29.2021 z dn. 20.08.21 r..pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Decyzje/2.1. Decyzja zmieniająca konserwatora zabytków K-IRN.5142.252.2022.KH z dnia 22.11.2022 r..pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Decyzje/2.2. Decyzja zmieniająca konserwatora zabytków K-IRN.5142.361.2024.KH z dnia 12.11.2024 r..pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Decyzje/2. Decyzja konserwatora zabytków K-IRN.5142.260.2020.KH z dnia 29.12.2020 r..pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Decyzje/3. Decyzja udzielenia pozwolenia na budowę nr 669.21, znak AB.6740.2.175.2021 z dnia 16.11.2021 r..pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Decyzje/Informacja urzędowa A-1255.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Ekspertyza techniczna.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/OPIS - Dostosowanie obiektu do potrzeb osób z niepełnosprawnością.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/10. A7 elewacja południowo-zachodnia.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/11. A8 elewacja północno-wschodnia (kolor).pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/12. A8 elewacja północno-wschodnia.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/13. A9 elewacja północno-zachodnia (kolor).pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/14. A9 elewacja północno-zachodnia.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/15. A10 przekrój A-A.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/16. A11 przekrój B-B.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/17. K1 Rzut stropu nad piwnicami (konstrukcja).pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/18. K2 Rzut stropu nad parterem (konstrukcja).pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/19. K3 Rzut stropu nad poddaszem (konstrukcja).pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/20. Branża elektryczna.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/21. Branża Sanitarna opis.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/22. Branża Sanitarna rysunki.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/2. A1 Rzut piwnic.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/3. A2 Rzut parteru.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/4. A3 Rzut poddasza.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/5. A4 Rzut więźby dachowej.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/6. A5 Rzut połaci dachowych.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/7. A6 elewacja południowo-wschodnia (kolor).pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/8. A6 elewacja południowo-wschodnia.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/9. A7 elewacja południowo-zachodnia (kolor).pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Architektoniczno-Budowlany/Opis.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Dwór/Projekt Zagospodarowania Terenu/Opis.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Przyłącz kanalizacji sanitarnej/3. Decyzja udzielenia pozwolenia na budowę.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Przyłącz kanalizacji sanitarnej/Decyzja konserwatora zabytków przyłącz kanalizacji.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Przyłącz kanalizacji sanitarnej/Dwór przyłącz/Falejówka dwór warunki przyłączenia do sieci kanalizacji.pdf
  • Inny Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja/Przyłącz kanalizacji sanitarnej/Dwór przyłącz/Rys.2 Profil Terenu.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 4 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP