Postępowanie zakończone 2026-07-23
Rozwój infrastruktury rekreacyjnej i czasu wolnego w Błażkowej – IV postępowanie: Wykonanie nawierzchni utwardzonej i terenu zieleni.
Gmina Brzyska
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330754
- Zamawiający
- Gmina Brzyska
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 Projekt umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 2 Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 1 Opis Przedmiotu Zamówienia.zip
- Inny Załącznik nr 3, 3a Wzór oświadczenia.docx
- Inny Załącznik Nr 5 Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik Nr 6 Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 7 Wykaz prac realizowanych wspólnie przez Wykonawców.docx
- Przedmiar Załącznik nr 1 Opis Przedmiotu Zamówienia/Przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 Opis Przedmiotu Zamówienia/Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót.pdf
- Inny Załącznik nr 1 Opis Przedmiotu Zamówienia/6_proj_zagos_dz_plac_sens.pdf
- Inny Załącznik nr 1 Opis Przedmiotu Zamówienia/7_proj_zagos_dz_rys_plac_zabaw.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Brzyska
- Przebudowa drogi wewnętrznej do gruntów rolnych dz nr ewid. 527 w miejscowości Kłodawa w km 0+000-0+210
- Przebudowa drogi „Do Bargieła” w Błażkowej wzdłuż działek 1535/2, 1548/10, 1548/6, 1548/9 w km 0+000-0+158 i km 0+000-0+090
- Przebudowa drogi „Do Bargieła” w Błażkowej wzdłuż działek 1535/2, 1548/9, 1548/13, 1539/2 w km 0+158-0+387