WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03

Utrzymanie szlaków zrywkowych i dróg leśnych w Nadleśnictwie Dynów w 2026r. oraz likwidacja szkód powstałych w wyniku nawalnych opadów deszczu

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dynów

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00396400
Zamawiający
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dynów
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Dynów, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
6 500 zł
Termin składania ofert
2026-09-03
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-18

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia - SA.270.16.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026BZP 0039640001.pdf
  • Inny Załączniki pdf..zip
  • Inny Załączniki wersja edytowalna zip.zip
  • Przedmiar Załączni nr 12 a Przedmiar Część I.pdf
  • Przedmiar Załączni nr 12 b Przedmiar Część II.pdf
  • Przedmiar Załączni nr 12 c Przedmiar Część III.pdf
  • Przedmiar Zał nr 2a Kosztorys Ofertowy - roboty na drogach i szlakach w 2026 r - Część I.pdf
  • Przedmiar Zał nr 2 b Kosztorys Ofertowy - roboty na drogach i szlakach w 2026 r - Część II.pdf
  • Przedmiar Zał nr 2 c Kosztorys Ofertowy - roboty na drogach i szlakach w 2026 r - Część III.pdf
  • STWiOR Załączni nr 13 STWiOR.pdf
  • Wzór umowy Zał nr 11 Umowa.pdf
  • Formularz Zał nr 1 Formularz oferty.pdf
  • Inny Zał nr 10 oświadczenie o aktualn informacji.pdf
  • Inny Zał nr 3 oświadczenie o braku podst. do wykluczenia.pdf
  • Inny Zał nr 4 Oswiadczenie, które roboty wykonają poszczególni wykonawcy.pdf
  • Inny Zał nr 5 zobowiązanie do udost zasobów.pdf
  • Inny Zał nr 6 wykaz wykon robót budowlanych.pdf
  • Inny Zał nr 7 wykaz osób.pdf
  • Inny Zał nr 8 wykaz urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy.pdf
  • Inny Zał nr 9 oświadczenie dot. grupy kapitałowej .pdf
  • Przedmiar Załączni nr 2 a Kosztorys Ofertowy - roboty na drogach i szlakach w 2026 r - Część I.xlsx
  • Przedmiar Załączni nr 2 b Kosztorys Ofertowy - roboty na drogach i szlakach w 2026 r - Część II.xlsx
  • Przedmiar Załączni nr 2 c Kosztorys Ofertowy - roboty na drogach i szlakach w 2026 r - Część III.xlsx
  • Formularz Zał nr 1 Formularz oferty.doc
  • Inny Zał nr 10 oświadczenie o aktualn informacji.doc
  • Inny Zał nr 11 Umowa.doc
  • Inny Zał nr 3 oświadczenie o braku podst. do wykluczenia.doc
  • Inny Zał nr 4 Oswiadczenie, które roboty wykonają poszczególni wykonawcy.doc
  • Inny Zał nr 5 zobowiązanie do udost zasobów.doc
  • Inny Zał nr 6 wykaz wykon robót budowlanych.doc
  • Inny Zał nr 7 wykaz osób.doc
  • Inny Zał nr 8 - wykaz urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy.docx
  • Inny Zał nr 9 oświadczenie dot. grupy kapitałowej.doc

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 6 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, przedmiar, formularz oferty.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 0 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP