WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-19

Wybudowanie w Tarnobrzegu obiektu stanowiącego budynek usługowy podstacji Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu wraz z infrastrukturą techniczną

Podkarpacka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00375927
Zamawiający
Podkarpacka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Tarnobrzeg, pow. Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
52 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-19
Termin realizacji
do 12 miesięcy od dnia podpisania umowy (możliwość skrócenia do 11 miesięcy)
Data publikacji
2026-08-04

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 6 do SWZ - Przedmiar robót.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór umowy.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Wzory oświadczeń składanych z ofertą.zip
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Wzory oświadczeń na wezwanie.zip
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa.7z
  • Inny 1. Oświadzczenie wstępne Wykonawcy.docx
  • Inny 2. Oświadzczenie wstępne Podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny 3. Oświadzczenie wstępne Podwykonawcy.docx
  • Inny 4. Wzór oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx
  • Inny 5. Wzór zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny Wzór wykazu osób.docx
  • Inny Wzór wykazu robót budowlanych.docx
  • Projekt E5.pdf
  • Projekt E6.pdf
  • Projekt E8.pdf
  • Projekt E9.pdf
  • Projekt Instalacje sanitarne.pdf
  • Projekt Opis.pdf
  • Projekt PW_Architektura_poprawa.pdf
  • Projekt PW_Konstrukcja (3).pdf
  • Projekt PW_zagospodarowanie.pdf
  • STWiOR STWiORB/STWiOR IE - Stacja Pogotowia Ratunkowego.pdf
  • STWiOR STWiORB/STWIOR IS - Stacja Pogotowia Ratunkowego.pdf
  • STWiOR STWiORB/STWiOR IW - Stacja Pogotowia Ratunkowego.pdf
  • STWiOR STWiORB/STWiOR Roboty budowlane - Stacja Pogotowia Ratunkowego.pdf
  • Inny E10 650x297.pdf
  • Inny E11 750x297.pdf
  • Inny E12 700x297.pdf
  • Inny E13 1200x297.pdf
  • Inny E14 1200x297.pdf
  • Inny E15.pdf
  • Inny E16 790x297.pdf
  • Inny E17.pdf
  • Inny E18.pdf
  • Inny E19.pdf
  • Inny E1.pdf
  • Inny E20.pdf
  • Inny E21.pdf
  • Inny E22.pdf
  • Inny E23.pdf
  • Inny E24.pdf
  • Inny E2.pdf
  • Inny E3.pdf
  • Inny E4.pdf
  • Inny E7.pdf
  • Inny Pozwolenie na budowę.pdf
  • Inny PR - Stacja pogotowia całość v4.pdf
  • Inny Wyposażenie Projekt Tarnobrzeg.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 52 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Podkarpacka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu