Postępowanie zakończone 2026-07-27
„Wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy drogi leśnej nr 04-21-0061/2 w leśnictwie Czerce oraz remontu drogi leśnej nr 04-21-0061/1 w leśnictwie Przyjemek
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO SIENIAWA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335947
- Zamawiający
- PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO SIENIAWA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - SA.270.1.6.2026 z 10.07.2026r..pdf
- Wzór umowy Zał. nr 11 - Wzór umowa.docx
- Formularz Zał. nr 1 - Oferta Wykonawcy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - 2026_BZP 00335947_01.pdf
- Inny Zał. nr 10 - Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w Oświadczeniu (...).docx
- Inny Zał. nr 12 - Karta gwarancyjna.docx
- Inny Zał. nr 13 - Dokumentacja techniczna.zip
- Inny Zał. nr 14 - Harmonogram rzeczowo-finansowy.zip
- Inny Zał. nr 2 - Kosztorysy ofertowe.zip
- Inny Zał. nr 3 - Oświadczenie o braku podst. do wykluczenia.docx
- Inny Zał. nr 4 - Oświadczenie, które roboty budowlane wykonają poszczególni Wykonawcy.docx
- Inny Zał. nr 5 - Zobowiązanie do udostępnienia zasobów.docx
- Inny Zał. nr 6 - Wykaz wykonanych robót budowlanych.docx
- Inny Zał. nr 7 - Wykaz osób skierowanych do wykonania zamówienia.docx
- Inny Zał. nr 8 - Wykaz urządzeń dostępnych Wykonawcy.docx
- Inny Zał. nr 9 - Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docx
- Przedmiar Zał. nr 2 - Kosztorysy ofertowe/Kosztorys Ofertowy - zad. cz. nr II.xlsx
- Przedmiar Zał. nr 2 - Kosztorysy ofertowe/Kosztorys Ofertowy - zad. cz. nr I.xlsx
- Przedmiar Zał. nr 13 - Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/Czerce w km 1 205 do 2 150 Przedmiar.xlsx
- Przedmiar Zał. nr 13 - Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/Przedmiar Przyjemek w km 2 245 do 3 250.xlsx
- Projekt Zał. nr 13 - Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/Opis techniczny Czerce 04-21-0061,2.pdf
- Projekt Zał. nr 13 - Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/Opis techniczny - Przyjemek 04-21-0061,1 (1).docx
- STWiOR Zał. nr 13 - Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/STWiORB Leśnictwo Czerce 04-21-00612.pdf
- STWiOR Zał. nr 13 - Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/STWiORB Leśnictwo Przyjemek 04-21-0061,1.docx
- Inny Zał. nr 13 - Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/Plan orientacyjny Czerce.pdf
- Inny Zał. nr 13 - Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/Plan sytuacyjny 3000-Przyjemek A3 (1).pdf
- Inny Zał. nr 13 - Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/Plan sytuacyjny Czerce.pdf
- Inny Zał. nr 13 - Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/Przekroje charakterystyczne-Przyjemek A4.pdf
- Inny Zał. nr 13 - Dokumentacja techniczna/Dokumentacja techniczna/Przekroje konstrukcyjne Czerce.pdf
- Inny Zal. nr 14 - Harmonogram rzeczowo-finansowy/Harmonogram finansowo-rzeczowy Przyjemek w km 2 245 do 3 250 — kopia.xlsx
- Inny Zal. nr 14 - Harmonogram rzeczowo-finansowy/Harmonogram rzeczowo - finansowyCzerce w km 1 205 do 2 150.xlsx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP