WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-15

Wylesienie pod rozbudowę drogi nr 896 Ustrzyki Dolne - Ustrzyki Górne realizowana w ramach zadania „Przebudowa/rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 896 Ustrzyki Dolne - Ustrzyki Górne

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00328248
Zamawiający
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-15
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-07

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ Specyfikacja warunków zamówienia ZG.270.1.5.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu ZG.270.1.5.2026-1.pdf
  • Inny Załączniki do postępowania.zip
  • Wzór umowy Załączniki do postępowania/Zał. nr 12_Wzór umowy 2026 (Automatycznie zapisany).docx
  • Formularz Załączniki do postępowania/Zał. nr 1 Formularz ofertowy.xlsx
  • Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 10_wykaz osób.docx
  • Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 11_wykaz urządzień.docx
  • Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 5A_ośw. podm. trzec..docx
  • Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 5_ośw. wykonawcy.docx
  • Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 6_zob.podm.trzec..docx
  • Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 7_ośw. w spr. gr. kapitał.docx
  • Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 8_ośw. o aktualności informacji.docx
  • Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 9_wykaz usług.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe