Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
Wyznaczenie szlaku turystycznego Gwoźnica Górna - Patria w Gminie Niebylec
Gmina Niebylec
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401443
- Zamawiający
- Gmina Niebylec
- Główny kod CPV
- 45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
- Miejsce wykonania robót
- Gwoźnica Górna, pow. strzyżowski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 12 - Przedmiar robót.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11 - SSTWiORB.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 9 - Projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 2026.08.21.pdf
- Inny Załącznik nr 10 - Dokumentacja techniczna.zip
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Oświadczenie o aktualności informacji.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót wykonanych w okresie 5 lat.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 10a - Zgłoszenie robót PB-2.pdf
- Inny Załącznik nr 10b - Rys. nr1.pdf
- Inny Załącznik nr 10c - Rys. nr2.1.pdf
- Inny Załącznik nr 10d - Rys. nr2.2.pdf
- Inny Załącznik nr 10e - Rys. nr2.3.pdf
- Inny Załącznik nr 10f - Rys. nr2.4.pdf
- Inny Załącznik nr 10g - Rys. nr2.5.pdf
Przedmiar robót — 24 pozycji
| Lp. | Opis | J.m. | Ilość |
|---|---|---|---|
| 1.1 | Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza Wyliczenie ilości robót: RAZEM: 1,000000 | kpl | 11 |
| 2.1 | Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, trasa dróg w terenie pagórkowatym lub podgórskim - wyznaczenie trasy i punktów wysokościowych wraz ze stałą obsługa geodezyjną kontraktu Wyliczenie ilości robót: RAZEM: 1,000000 | km | 11 |
| 2.2 | Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humus) przy pomocy spycharek, grubość warstwy do 15·cm Wyliczenie ilości robót: 13200,00 13 200,000000 RAZEM: 13 200,000000 | m2 | 13200 |
| 2.3 | Ścinanie drzew różnych średnic w warunkach utrudnionych (ścinanie częściami lub etapami przy użyciu podnośnika montażowego), wraz z wywiezieniem dłużyc i gałęzi na odległość do 2km w miejsce wskazane przez właścicieli nieruchomości na których rosną drzewa: Wyliczenie ilości robót: RAZEM: 800,000000 | szt | 800800 |
| 2.4 | Karczowanie pni po ścince drzew i pni zalegających w gruncie Wyliczenie ilości robót: 800,000 800,000000 RAZEM: 800,000000 | szt | 800 |
Pokazano 5 z 24 pozycji.
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP