Postępowanie zakończone 2026-08-18
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania „Upamiętnienie gen. Tadeusza Rozwadowskiego w ramach podziękowania za wygraną „Bitwę pod Jarosławiem””
GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00371809
- Zamawiający
- GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Jarosław
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt PFU_24072026.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do PFU – poglądowy projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 do PFU – rysunek koncepcyjny pomnika.pdf
- Projekt Załącznik nr 3 do PFU – mapa.jpg
- Projekt Załącznik nr 4 do PFU – Wypis i wyrys z MPZP_1.pdf
- Projekt Załącznik nr 4 do PFU – Wypis i wyrys z MPZP_2.pdf
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Umowa projekt.docx
- Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 4 - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny Załącznik nr 5 - oświadczenie dot. gr. kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 6 - doświadczenie zawodowe Wykonawcy.doc
- Inny Załącznik nr 7 - wykaz osób.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
- 000-900-004 Przebudowa dziewięciu placów zabaw (SP 7, MP 11, SP 6, osiedle Kopernika/1000 - lecia. MP 10).
- Inwestycje drogowe na terenie dróg gminnych – Przebudowa ul. Kruhel Pełkiński IV etap.
- Inwestycje drogowe na terenie dróg gminnych - Przebudowa ul. Zgody
- FSZ – Działanie Nr 3 – Ośrodek „Dobry Początek” – przebudowa budynku użyteczności publicznej na cele budynku mieszkalnego, finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej.
- Dostawa i montaż tężni solankowej z instalacją zasilającą w ramach zadania: Budowa tężni solankowej na części działki nr 3630/28 na os. Armii Krajowej w Jarosławiu