WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-27

Budowa ul. Wrzosowej w Czarnej Białostockiej

Gmina Czarna Białostocka

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00389331
Zamawiający
Gmina Czarna Białostocka
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Czarna Białostocka, pow. białostocki, woj. podlaskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-27
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-12

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ Or.271.13.2026 Specyfikacja Warunków Zamówienia.PDF
  • Wzór umowy Załącznik nr 2 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.doc
  • Formularz Załącznik nr 8 do SWZ formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie Or.271.13.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ od nr. 11 do nr. 28 - dokumentacja.zip
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - oświadczenie o poleganiu na zasobach innego podmiotu.docx
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.docx
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie o podstawach wykluczenia.docx
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenio o spełnieniu warunków udziału.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ oswiadczenie o grupie kapitalowej.docx
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ - wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz osób.doc
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
  • Przedmiar Czarna_B_Wrzosowa-Droga-Kolizje_el_en-PR.pdf
  • Przedmiar Czarna_B_Wrzosowa-Droga-Ośw-PR.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 25 do SWZ - zał. nr 3.1 - przedmiar DR.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 28 do SWZ - zał. nr 3.4 - przemiar TEL.pdf
  • Projekt 02-000000-Wymagania ogólne.pdf
  • Projekt czarna bialostocka wrzosowa opinia.pdf
  • Projekt czarna bialostocka wrzosowa warunki.pdf
  • Projekt Czarna_B_Wrzosowa-Droga-Kolizje_el_en-Opis.pdf
  • Projekt Czarna_B_Wrzosowa-Droga-Ośw-Opis.pdf
  • Projekt opis do projektu technicznego drogowego ul. Wrzosowa w Czarnej Białostockiej.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY/RYS.1 PZT UL. WRZOSOWA.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY/Wrzosowa Czarna Białostocka opis do pr arch.- budowlanego poprawiony.pdf
  • Projekt PROJEKT BUDOWLANY/Wrzosowa Czarna Białostocka opis do PZT poprawiony.pdf
  • Projekt RYS.0 PO.pdf
  • Projekt RYS.1.1 PS.pdf
  • Projekt RYS.1.2 PS.pdf
  • Projekt rys.1 pzt.pdf
  • Projekt rys.2 profil podłużny ulicy.pdf
  • Projekt rys.3 przekroje normalne.pdf
  • Projekt rys.4 szczegóły konstrukcyjne.pdf
  • Projekt rys.5.1 przekroje poprzeczne.pdf
  • Projekt rys.5.2 przekroje poprzeczne.pdf
  • Projekt rys.6 przekroje studni chłonnej.pdf
  • Projekt RYS.7 PROFIL PRZYKANALIKA KANALIZACJI DESZCZOWEJ.pdf
  • Projekt RYS.8 SCHEMAT PRZEBUDOWY WĘZŁA HYDRANTOWEGO.pdf
  • Projekt ul. WRZOSOWA-SOR-opis.pdf
  • Projekt WRZOSOWA_ZIELEŃ_1.pdf
  • Projekt WRZOSOWA_ZIELEŃ_2.pdf
  • Projekt zudp/GKNV6630_1022_2023_859_PROT_UWAGI_2020-sig.pdf
  • Projekt zudp/GKNV6630_1022_2023_opinia PGE 1022.pdf
  • Projekt zudp/GKNV6630_1022_2023_Zal_08_projekt_1022_2023_ark.1-sig.pdf
  • Projekt zudp/GKNV6630_1022_2023_Zal_09_projekt_1022_2023_ark.2-sig.pdf
  • STWiOR 15-040501-Ulepsz.podł.z krusz.stab.cement.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 22 do SWZ - zał. nr 2.2 - SST - EL oświetlenie.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 23 do SWZ - zał. nr 2.3 - SST - EL kolizje.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 24 do SWZ - zał. nr 2.4 - SST - TEL.pdf
  • Inny 00-Str. Wrzosowa-DROG.pdf
  • Inny 01-Spis treści. Wrzosowa.pdf
  • Inny 03-010101-Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
  • Inny 04-010201-Usunięcie drzew i krzaków.pdf
  • Inny 05-010202-Zdjęcie warstwy humusu.pdf
  • Inny 06-010204-Rozbiórki elementów dróg..pdf
  • Inny 07-020101-Wykonanie wykopów w gruntach I-V kat.pdf
  • Inny 08-020301-Wykonanie nasypów.pdf
  • Inny 09-030201-Kana.deszcz.regul.wysok.urządz.podziem.pdf
  • Inny 10-040101-Koryto wraz z profilow. i zagęszcz.podłoża.pdf
  • Inny 11-040201-Warstwy odsączaj. i odcin.(podsypka. piask.).pdf
  • Inny 12-040301-Oczyszcz. i skrop.warstw konstr..pdf
  • Inny 13-040401-Podbud.z kruszywa natural.stabilizow. mech...pdf
  • Inny 14-040402-Podbud.z krusz.łaman.stab.mech..pdf
  • Inny 16-040601-Podbudowa z betonu.pdf
  • Inny 17-050103-Nawierzchnia poboczy z kruszywa..pdf
  • Inny 18-050301-Nawierzchnia z kostki kamiennej.pdf
  • Inny 19-050305-Nawierzchnia z betonu asfaltowego..n.pdf
  • Inny 20-050311-Frezowanie nawierzchni asfalt. na zimno..pdf
  • Inny 21-05.03.26i-Wypełnienie szczelin taśmą dylatracyjną - Uciąglenienie nawierzchni.pdf
  • Inny 22-060101 Umocnienie powierzchni skarp.pdf
  • Inny 23-070101-Oznakowanie poziome.pdf
  • Inny 24-070201-Oznakowanie pionowe.pdf
  • Inny 25-080101-Krawężniki betonowe.pdf
  • Inny 26-080201-Chodniki z płyt betonowych.pdf
  • Inny 27-080202-Chodniki z brukowej kostki betonowej.pdf
  • Inny 28-080301-Obrzeża betonowe.pdf
  • Inny 29-080401-Wjazdy i wyjazdy z kostki bruk.beton..pdf
  • Inny 30-080501-Ścieki z prefabryk. elementów beton. .pdf
  • Inny 31-080503-Ściek przykrawężnikowy z kostki kam..pdf
  • Inny 32-100801-Wiaty przystankowe.pdf
  • Inny 33-100802-Przepusty na kable.pdf
  • Inny 35-D.030201-Kanalizacja deszczowa..pdf
  • Inny Czarna_B_Wrzosowa-Droga-Kolizje_el_en-Rys_1.pdf
  • Inny Czarna_B_Wrzosowa-Droga-Kolizje_el_en-ZM.pdf
  • Inny Czarna_B_Wrzosowa-Droga-Ośw-Rys_1.pdf
  • Inny Czarna_B_Wrzosowa-Droga-Ośw-Rys_2.pdf
  • Inny Czarna_B_Wrzosowa-Droga-Ośw-Rys_3.pdf
  • Inny Czarna_B_Wrzosowa-Droga-Ośw-ZM.pdf
  • Inny dodatkowe wymagania1.pdf
  • Inny klauzula informacyjna.pdf
  • Inny koba/Uzgodnienie PW KOBA - Wrzosowa m. Czarna Białostocka - pismo.pdf
  • Inny koba/Uzgodnienie PW KOBA - Wrzosowa m. Czarna Białostocka - str. tytułowa.pdf
  • Inny metryczka 1.JPG
  • Inny metryczka 2.JPG
  • Inny opinia do ZRID Wrzosowa w Czarnej Białostockiej.pdf
  • Inny Opinia geotechniczna.pdf
  • Inny OPINIA LASY.pdf
  • Inny opinia wody Miasteczko.pdf
  • Inny opinia ZWP.pdf
  • Inny OSTATECZNA DECYZJA WODNOPRAWNY.pdf
  • Inny Pismo dot rozbudowy i przebudowy ul. Wrzosowej w Czarnej Białostockiej-2.PDF
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY/MAPA ZRID/MAPA ZRID.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY/RYS.1 PROFIL PODŁUŻNY ULICY.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY/RYS.2 PRZEKROJE NORMALNE.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY/RYS.3 SZCZEGÓŁY KONSTRUKCYJNE.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY/RYS.4 PRZEKROJE STUDNI CHŁONNEJ.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY/RYS.5 PROFIL PODŁUZNY PRZYKANALIKA.pdf
  • Inny PROJEKT BUDOWLANY/Wrzosowa Czarna Białostocka BIOZ.pdf
  • Inny pzd.JPG
  • Inny ST.434.84.2023 uzgodnienie Wrzosowa w Czarnej Białostockiej.pdf
  • Inny STR. I UZG.pdf
  • Inny umowa z PGE.pdf
  • Inny uzg. bud. Wrzosowa mapa.pdf
  • Inny uzg. bud. Wrzosowa.pdf
  • Inny UZGDONIENIE PGE.pdf
  • Inny UZG. KOBA.JPG
  • Inny uzg. proj. bud..JPG
  • Inny UZG. STAROSTWO.JPG
  • Inny uzg. strażak.JPG
  • Inny uzg strażak Wrzosowa.pdf
  • Inny WARUNKI USUNIĘCIA KOLIZJI UL.WRZOSOWA.pdf
  • Inny WARUNKI WOD-KAN UL. WRZOSOWA I OS. MIASTECZKO.pdf
  • Inny wrzosowa_zieleń_skan.PDF
  • Inny zał. 1 mapa dokumentacyjna.pdf
  • Inny zał. 2 objaśnienia symboli i znaków geologicznych.pdf
  • Inny zał. 3.1 karta 1-3.pdf
  • Inny zał. 3.2 karta 4-6.pdf
  • Inny zał. 3.3 karta 7-9.pdf
  • Inny zał. 3.4 karta 10-12.pdf
  • Inny zał. 4.4 przekrój geotechniczny IV-IV'.pdf
  • Inny Załącznik nr 15 do SWZ - zał. nr 1.5 - PW TEL.pdf
  • Inny Załącznik nr 20 do SWZ - zał. nr 1.10 - decyzja ZRID - ul. Wrzosowa w Czarnej Białostockiej.PDF
  • Inny ZAŁ. NR 1 ROBOTY ZIEMNE.pdf
  • Inny ZAŁ. NR 2 ROBOTY NA ZJAZDACH UL. WRZOSOWA.pdf
  • Inny ZAŁ. NR 3 POWIERZCHNIA ZDJĘCIA HUMUSU I HUMUSOWANIA.pdf
  • Inny ZAŁ. NR 4 TABELA POWIERZCHNI ELEMENTÓW ROZBIÓRKOWYCH.pdf
  • Inny ZAŁ. NR 5 TABELA POWIERZCHNI ELEMENTÓW DO WBUDOWANIA.pdf
  • Inny ZGODA NA ODPROWADZENIE WÓD.PDF
  • Inny ZUDP.JPG

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Czarna Białostocka