Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-08
Dokończenie budowy lecznicy weterynaryjnej oraz modernizacji budynku inwentarskiego dla psów w Schronisku dla Zwierząt w Białymstoku
Miasto Białystok
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390994
- Zamawiający
- Miasto Białystok
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Białystok, pow. Białystok, woj. podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-08
- Termin realizacji
- Modernizacja budynku inwentarskiego – do 3 miesięcy od podpisania umowy; budowa lecznicy weterynaryjnej – do 7 miesięcy od podpisania umowy. Do czasu realizacji nie wlicza się okresu zimowego (15.12–15.03).
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/architektura - projekt/OPIS arch.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/architektura - projekt/Rysunki PDF/10.RZUT POŁACI DACHOWEJ PROJEKT.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/architektura - projekt/Rysunki PDF/12. ELEWACJA POŁ.WSCH., ELEWACJA PÓŁ.ZACH.PROJEKT.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/architektura - projekt/Rysunki PDF/13. ELEWACJA PÓŁN.WSCH., ELEWACJA POŁ.ZACH.PROJEKT.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/architektura - projekt/Rysunki PDF/1.ZAGOSPODAROWANIE.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/architektura - projekt/Rysunki PDF/3.RZUT WIEŹBY DACHOWEJ INWETARYZACJA.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/architektura - projekt/Rysunki PDF/4.RZUT POŁACI DACHOWEJ INWETARYZACJA.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/architektura - projekt/Rysunki PDF/5.PRZEKRÓJ A-A INWENTARYZACJA.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/architektura - projekt/Rysunki PDF/6. ELEWACJA POŁ.WSCH., ELEWACJA PÓŁ.ZACH.INWENTARYZACJA.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/architektura - projekt/Rysunki PDF/7. ELEWACJA PÓŁN.WSCH., ELEWACJA POŁ.ZACH.INWENTARYZACJA.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/architektura - projekt/Rysunki PDF/9.RZUT WIEŹBY DACHOWEJ PROJEKT.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/br. elektryczna - projekt/SCHRONISKO_OPIS..pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/br. sanitarna - projekt/Opis_schronisko.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/br. sanitarna - projekt/Rys_S4_A4.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/wykaz_stolarki_drzwiowej_schronisko.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY PZT LECZNICA 07_06_2024_PZT.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/OPIS/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-01.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-02.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-03.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-04.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-05.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/Lecznica doziemne instalacje techniczny.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE SANITARNE/Lecznica ist sanitarne wewnętrzne techniczny.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE TELETECHNICZNE/PT Opis teletechnika Schronicko.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE TELETECHNICZNE/T-01.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJE/K00 PT Ekspertyza - Lecznica [A4]..pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJE/K00 PT Opis techniczy [A4]..pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/pw opis.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA OPIS 10_01_2024.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/wykonawczy PZT LECZNICA 07_06_2024_PZT.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/IE/E-01.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/IE/E-02.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/IE/E-03.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/IE/E-04.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/IE/E-05.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/IE/E-06.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/IE/E-07.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/IE/E-08.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/IE/OPIS WYKONAWCZY.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/INSTALACJE SANITARNE/Lecznica doziemne instalacje wykonawczy..pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/INSTALACJE SANITARNE/Lecznica ist sanitarne wewnętrzne wykonawczy..pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/INSTALACJE TELETECHNICZNE/IT/PW Opis teletechnika Schronicko.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/INSTALACJE TELETECHNICZNE/IT/T-01.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/INSTALACJE TELETECHNICZNE/IT/T-02.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/KONSTRUKCJE/K00 PW Opis techniczy [A4]..pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/Specyfikacje techniczne/br budowlana STWiOR.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/Specyfikacje techniczne/br sanitarna STWiOR.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/Lecznica/3 SPECYFIKACJE/BUDOWLANY/stwior-schronisko.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/Lecznica/3 SPECYFIKACJE/INSTALACJE EL I TELETECH/IE/elektryka STWiOR.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/Lecznica/3 SPECYFIKACJE/INSTALACJE EL I TELETECH/IT/SST teletechnika Schronisko.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/Lecznica/3 SPECYFIKACJE/INSTALACJE SANITARNE/ST1 instalacja co.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/Lecznica/3 SPECYFIKACJE/INSTALACJE SANITARNE/ST2 instalacja wod-kan.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/Lecznica/3 SPECYFIKACJE/INSTALACJE SANITARNE/ST3 instalacja gazowa.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/Lecznica/3 SPECYFIKACJE/INSTALACJE SANITARNE/ST4 instalacja wentylacji i klimatyzacji.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/Lecznica/3 SPECYFIKACJE/INSTALACJE SANITARNE/ST5 doziemne instalacje sanitarne.pdf
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.PDF
- SWZ wyjaśnienia i zmiany SWZ/3. Wyjaśnienia treści SWZ 21.10.2024/Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.PDF
- SWZ wyjaśnienia i zmiany SWZ/4. Wyjaśnienia treści SWZ 05.11.2024/Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.PDF
- Wzór umowy zał. nr 6 do SWZ - projekt umowy.docx
- Formularz zał. nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/architektura - projekt/Rysunki PDF/11.PRZEKRÓJ A-A PROJEKT.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/architektura - projekt/Rysunki PDF/2.RZUT PARTERU INWETARYZACJA.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/architektura - projekt/Rysunki PDF/8.RZUT PARTERU PROJEKT.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/br. elektryczna - projekt/PW_SCHRONISKO.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/br. sanitarna - projekt/Rys_S1_A3.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/br. sanitarna - projekt/Rys_S2_A3.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/br. sanitarna - projekt/Rys_S3_900x297.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/Specyfikacje techniczne/branża elektryczna ST.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/Wizualizacje/1.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/Wizualizacje/2.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/Wizualizacje/3.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/Wizualizacje/4.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/Wizualizacje/5.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/Wizualizacje/6.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/Wizualizacje/7.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Budynek inwentarski/Zbrojenie belki-sig.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/1.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/2.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/3.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/4.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/5.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/6.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/pt opis..pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A10.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A11.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A12.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A13.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A14.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A15.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A16.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A17.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A18.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A19.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A1.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A20.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A21.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A2.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_a3.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A4.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A5.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A6.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A7.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A8.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/TECHNICZNY LECZNICA 10_01_2024_A9.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/plot.log
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJE/K1 PT Rzut fundamentow [A3].pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJE/K2 PT Schematy konstrukcyjne - parter [A3].pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJE/K3 PT Schematy konstrukcyjne - dach [A3].pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJE/K4 PT Rysunki wykonawcze - lawy, slupy, rdzenie [A3].pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJE/K5 PT Rysunki wykonawcze - nadproza belki wience [A3].pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/1 PROJEKT TECHNICZNY/KONSTRUKCJE/K6 PT Rysunki wykonawcze - strop [A3].pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/1.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/2.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/3.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/4.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/5.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/6.jpg
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A10.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A11.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A12.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A13.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A14.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A15.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A16.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A17.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A18.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A19.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A1.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A20.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A21.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A2.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_a3.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A4.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A5.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A6.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A7.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A8.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/ARCHITEKTURA/WYKONAWCZY LECZNICA 10_01_2024_A9.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/KONSTRUKCJE/K1 PW Rzut fundamentow [A3].pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/KONSTRUKCJE/K2 PW Schematy konstrukcyjne -parter [A3].pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/KONSTRUKCJE/K3 PW Schematy konstrukcyjne - dach [A3].pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/KONSTRUKCJE/K4 PW Rysunki wykonawcze - lawy, slupy, rdzenie [A3].pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/KONSTRUKCJE/K5 PW Rysunki wykonawcze - nadproza belki wience [A3].pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/2 PROJEKT WYKONAWCZY/KONSTRUKCJE/K6 PW Rysunki wykonawcze - strop [A3].pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/4 INWENTARYZACJA ZIELENI/decyzja na usunięcie drzew.PDF
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/4 INWENTARYZACJA ZIELENI/LECZNICA WYCINKI.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/4 INWENTARYZACJA ZIELENI/wycinki str tytułowa.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Lecznica/WYKONAWCZY LECZNICA.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Decyzja o pozwoleniu na budowę.PDF
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/1 Projekt zagospodarowania/Image_20240709_0001.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/1 Projekt zagospodarowania/Image_20240709_0002.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/1 Projekt zagospodarowania/Image_20240709_0003.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/1 Projekt zagospodarowania/pr. zagospodorania terenu . str.1-33..pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0001.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0002.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0003.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0004.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0005.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0006.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0007.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0008.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0009.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0010.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0011.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0012.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0013.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0014.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0015.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0016.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0017.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Image_20240710_0018.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/pr.archit.-budowlany . str -1--15.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/2 Projekt arch bud/Skan_ 2024-07-10_.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/Projekt budowlany/3. zał do projektu bud/Załczniki projektu budowlanego.pdf
- Inny Specyfikacja Warunków Zamówienia (do odczytu).docx
- Inny wyjaśnienia i zmiany SWZ/1. Wyjaśnienia treści SWZ 21.08.2024.PDF
- Inny wyjaśnienia i zmiany SWZ/2. Wyjaśnienia treści SWZ 12.09.2024/LECZNICA KOR A1.pdf
- Inny wyjaśnienia i zmiany SWZ/2. Wyjaśnienia treści SWZ 12.09.2024/LECZNICA KOR A8.pdf
- Inny wyjaśnienia i zmiany SWZ/2. Wyjaśnienia treści SWZ 12.09.2024/Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.PDF
- Inny wyjaśnienia i zmiany SWZ/3. Wyjaśnienia treści SWZ 21.10.2024/E1.pdf
- Inny wyjaśnienia i zmiany SWZ/3. Wyjaśnienia treści SWZ 21.10.2024/Stolarka PPOŻ EI30 - S2.pdf
- Inny wyjaśnienia i zmiany SWZ/3. Wyjaśnienia treści SWZ 21.10.2024/Stolarka PPOŻ EI30 - S3.pdf
- Inny wyjaśnienia i zmiany SWZ/3. Wyjaśnienia treści SWZ 21.10.2024/Zestawienie stolarki - S1.pdf
- Inny zał. nr 1a do SWZ - zestawienie kosztów zadania.docx
- Inny zał. nr 2 do SWZ - oświadczenie.docx
- Inny zał. nr 3 do SWZ - zobowiązanie podmiotu.docx
- Inny zał. nr 4 do SWZ - wykaz robót.doc
- Inny zał. nr 5 do SWZ - wykaz osób.doc
- Inny zał. nr 8 do SWZ - formularze kosztorysowe.xlsx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, SWZ, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 5 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Białystok
- Rozbudowa ul. J. Waszyngtona w Białymstoku wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną
- „Przebudowa ulicy Gajowej w Białymstoku na odcinku od ul. Antoniuk Fabryczny do ul. Gen. Józefa Hallera”
- Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na budowę sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Nr 1, ul. Marii Konopnickiej 3
- Przebudowa dachu, wymiana okien oraz wykonanie elewacji i innych robót zabezpieczających budynek VI Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku, ul. Warszawska 8 – etap IV
- Opracowanie dokumentacji projektowych dostosowania dotychczasowych budowli ochronnych znajdujących się na terenie Miasta Białegostoku do obowiązujących przepisów