Postępowanie zakończone 2026-07-14
Dostawa żwiru drogowego, gruzu rozdrobnionego i mieszanki drogowej ( żwiru i rozdrobnionego gruzu budowlanego ) z przeznaczeniem na remonty dróg na terenie Gminy Czyżew w roku 2026
Gmina Czyżew
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322390
- Zamawiający
- Gmina Czyżew
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ Dostawa żwiru drogowego na potrzeby Gminy Czyżew.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 4 - projekt umowy.docx
- Ogłoszenie 08ded8e8-967c-9a50-6f5b-e70001d3a273 ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ.docx
- Inny zalacznik_nr_2_do_swz(1).doc
- Inny Załącznik_nr_3_do_swz.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Czyżew
- Przebudowa dróg gminnych w Czyżewie ul. Kolejowa i ul. Ciechanowiecka
- Budowa wiaty do tymczasowego magazynowania osadów ściekowych z oczyszczalni ścieków komunalnych wraz z infrastrukturą techniczną w Czyżewie
- "Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działkach nr 232,234 w obrębie Dąbrowa Nowa Wieś w lokalizacji roboczej od km 0+000,00 km 1+736,46"