Postępowanie zakończone 2026-07-20
Modernizacja dróg wojewódzkich w zakresie przebudowy drogi wojewódzkiej Nr 659 polegającej na budowie drogi dla pieszych w m. Dąbrówka Kościelna na odcinku od km 48+132 do km 48+382.
Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00307454
- Zamawiający
- Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.zip
- Ogłoszenie ogłoszenie o przetargu.pdf
- Inny dokumentacja techniczna.zip
- Przedmiar SWZ/03.Kosztorys ofertowy.xls
- Wzór umowy SWZ/09.Projektowane postanowienia umowy.KSeF.docx
- Formularz SWZ/02. Oferta.doc
- Instrukcja SWZ/01.Instrukcja dla wykonawców.docx
- Inny SWZ/04. Oświadczenie o wykluczeniu i spełnianiu warunków.docx
- Inny SWZ/05. Zobowiązanie.docx
- Inny SWZ/06. Wykaz robót.docx
- Inny SWZ/07. Wykaz osób.docx
- Inny SWZ/08_Oświadczenie wykonawcy o aktualności.doc
- Inny SWZ/10. Informacja dotycząca RODO.docx
- Przedmiar dokumentacja techniczna/przedmiar.pdf
- Inny dokumentacja techniczna/Opis techniczny.doc
- Inny dokumentacja techniczna/SST/D.00.00.00 Wymagania ogólne.doc
- Inny dokumentacja techniczna/SST/D.01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.doc
- Inny dokumentacja techniczna/SST/D.01.02.04 Rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń i przepustów.doc
- Inny dokumentacja techniczna/SST/D.02.03.01 Wykonanie nasypów.doc
- Inny dokumentacja techniczna/SST/D.03.02.00 Kanalizacja deszczowa.doc
- Inny dokumentacja techniczna/SST/D.04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża.doc
- Inny dokumentacja techniczna/SST/D.04.04.00 Podbudowa z kruszyw wymagania ogólne.doc
- Inny dokumentacja techniczna/SST/D.04.04.01 Podbudowa z kruszywa naturalnego.doc
- Inny dokumentacja techniczna/SST/D.04.04.02 Podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.doc
- Inny dokumentacja techniczna/SST/D.05.03.01 Nawierzchnia z kostki kamiennej.doc
- Inny dokumentacja techniczna/SST/D.07.02.01. Oznakowanie pionowe.doc
- Inny dokumentacja techniczna/SST/D.08.01.01 Krawężniki betonowe.doc
- Inny dokumentacja techniczna/SST/D.08.02.01 Chodniki z płyt.doc
- Inny dokumentacja techniczna/SST/D.08.02.02 Chodniki z kostki brukowej betonowej.doc
- Inny dokumentacja techniczna/SST/D.08.03.01 Obrzeża betonowe.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
- Modernizacja dróg wojewódzkich w zakresie przebudowy drogi wojewódzkiej Nr 659 polegającej na budowie drogi dla pieszych w m. Piekuty Urbany- etap II na odcinku od km 37+330 do km 37+419.
- Naprawa nawierzchni bitumicznej na drodze wojewódzkiej Nr 671 Sokolany- Korycin- Knyszyn- Jeżewo Stare- Sokoły w km od 63+800 do km 70+800.
- Remont nawierzchni drogi wojewódzkiej Nr 671 Sokolany- Korycin- Knyszyn- Jeżewo Stare- Sokoły w km od 72+106 do km 72+378.
- Naprawa drogi wojewódzkiej Nr 676 w km od 21+608 do 29+035.
- Naprawa chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej DW 693 od km 14+189 do km 14+445 (strona prawa).