Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
„Modernizacja drogi nr 1005/3 dojazd pożarowy nr 5.”
NADLEŚNICTWO AUGUSTÓW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00394015
- Zamawiający
- NADLEŚNICTWO AUGUSTÓW
- Główny kod CPV
- 45100000-8 — Przygotowanie terenu pod budowę
- Miejsce wykonania robót
- Augustów, pow. augustowski, woj. podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ SA.270.6.5.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na finansowanie zamówienia.pdf
- Inny Załączniki 1-19.zip
- Przedmiar Załącznik nr 12 – Przedmiar robót,.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 13 – Kosztorys ofertowy,.xlsx
- Projekt Załącznik nr 14A - Przekrój podłużny.pdf
- Projekt Załącznik nr 14B - Przekrój podłużny.pdf
- Projekt Załącznik nr 16 - Przekrój.pdf
- Projekt Załącznik nr 19A - Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Projekt Załącznik nr 19B - Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- STWiOR Załącznik nr 17 – Szczegółowa specyfikacja techniczna i odbioru robót..pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 6 - Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.doc.docx
- Inny Załącznik nr 10 - Wykaz robót budowl.docx
- Inny Załącznik nr 11 – Bezpieczeństwo i ochrona zdrowia,.pdf
- Inny Załącznik nr 15A - Mapa.pdf
- Inny Załącznik nr 15B - Mapa.pdf
- Inny Załącznik nr 18 – Opis i charakterystyka zadania..pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie art 125 ust 1 PZP.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Wzór zobowiązania.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Oświadczenie o aktualn.doc.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Wzór karty gwarancyjnej.docx
- Inny Załącznik nr 7 – Regulamin korzystania z platformy zakupowej..pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 9 - Oświadczenie wyk.wspólnie ubieg..doc.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP