WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-08

Modernizacja drogi Żywkowo-Soce Nr 107145B dochodzącej do drogi wojewódzkiej DW685

Gmina Narew

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00257313
Zamawiający
Gmina Narew
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podlaskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-08
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-22

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • STWiOR Zał. nr 7 do SWZ_dok. proj., STWiORB.zip
  • SWZ SWZ_Żywkowo-Soce.pdf
  • Formularz Zał. nr 1 do SWZ_Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie nr 2026 BZP 0025731301.pdf
  • Inny Informacja z otwarcia ofert.pdf
  • Inny Odpowiedź na pytania do SWZ.pdf
  • Inny Zał. nr 2 do SWZ_oświadczenie_wykluczenie, spełnianie warunków.docx
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ_oświadczenie wykonawców wspólnie ubieg..docx
  • Inny Zał. nr 4 do SWZ_zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny Zał. nr 5 do SWZ_wykaz osób.docx
  • Inny Zał. nr 6 do SWZ_PPU Żywkowo-Soce.pdf
  • STWiOR STWiOR.pdf
  • Inny Materiały do zgłoszenia.pdf
  • Inny PR.pdf
  • Inny PZT ark.1.pdf
  • Inny PZT ark. 2.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Narew