Postępowanie zakończone 2026-07-14
„Modernizacja placów zabaw w Augustowie"
Gmina Miasto Augustów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00324107
- Zamawiający
- Gmina Miasto Augustów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ.zip
- Inny Załączniki od 2 do 8 do SWZ.zip
- Przedmiar Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1a do SWZ - OPZ cz. II/przedmiar Goryczkowa.pdf
- Przedmiar Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1b do SWZ - OPZ cz. III/Przedmiar.pdf
- Przedmiar Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/przedmiar Herberta (1).pdf
- Projekt Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1b do SWZ - OPZ cz. III/Projekt/02 Spis zawartości.pdf
- Projekt Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1b do SWZ - OPZ cz. III/Projekt/04 Opis techniczny.pdf
- Projekt Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Park_Herberta_opis.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1a do SWZ - OPZ cz. II/projekt/Goryczkowa_karty ogrodzenia.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1a do SWZ - OPZ cz. II/projekt/Goryczkowa_opisy.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1a do SWZ - OPZ cz. II/projekt/Goryczkowa_zagospodarowanie.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1a do SWZ - OPZ cz. II/projekt/karty produktu.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1a do SWZ - OPZ cz. II/Zał. nr 1a do SWZ - OPZ.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1b do SWZ - OPZ cz. III/Projekt/01 Strona.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1b do SWZ - OPZ cz. III/Projekt/03 oswiadczenie projektanta.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1b do SWZ - OPZ cz. III/Projekt/05 IBIOZ.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1b do SWZ - OPZ cz. III/Projekt/06 Uprawinienia.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1b do SWZ - OPZ cz. III/Projekt/07 Karta_produktu.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1b do SWZ - OPZ cz. III/Projekt/08 PZT.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1b do SWZ - OPZ cz. III/Zał. nr 1b do SWZ - OPZ.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/10.zjazd linowy.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/11.zjeżdżalnia duża.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/12.karuzela tarczowa.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/13.huśtawka wagowa.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/14.piaskownica.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/15.koparka do piaskownicy.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/16.ławka.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/17.kosz na śmieci.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/18.stojaki na rowery.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/1.huśtawka podwójna.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/2.trampolina 80.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/3.trampolina 130.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/4.bujak A.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/5.bujak B.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/6. zjeżdżalnia mała.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/7.tunel.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/8.górka epdm.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/Karty produktów PDF/9.półkule balansu.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/U.1.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/U.2__Strefa 1.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/U.3__Strefa 2.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Park Herberta__PDF/U.4__Strefa 3.pdf
- Inny Załączniki od 1 do 1b do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ cz. I/Zał. nr 1 do SWZ - OPZ.pdf
- Wzór umowy Załączniki od 2 do 8 do SWZ/Zał. Nr 2 do SWZ - Istotne postanowienia umowy - część I.pdf
- Inny Załączniki od 2 do 8 do SWZ/Zał. Nr 2a do SWZ - Istotne postanowienia umowy - część II.pdf
- Inny Załączniki od 2 do 8 do SWZ/Zał. Nr 2b do SWZ - Istotne postanowienia umowy - część III.pdf
- Inny Załączniki od 2 do 8 do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ - Wzór formularza ofertowego.docx
- Inny Załączniki od 2 do 8 do SWZ/Zał. Nr 4a do SWZ - Wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby....docx
- Inny Załączniki od 2 do 8 do SWZ/Zał. Nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenia wykonawcy, wykonawców art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
- Inny Załączniki od 2 do 8 do SWZ/Zał. Nr 5 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załączniki od 2 do 8 do SWZ/Zał. Nr 6 do SWZ - Wzór wykazu dostaw.docx
- Inny Załączniki od 2 do 8 do SWZ/Zał. Nr 7 do SWZ - Wzór wykazu osób.docx
- Inny Załączniki od 2 do 8 do SWZ/Zał. Nr 8 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP