Postępowanie zakończone 2026-06-23
Przebudowa budynku dziennej opieki psychiatrycznej w ramach projektu pn. „Kontynuacja modernizacji oraz wsparcie rozwoju opieki psychiatrycznej Centrum Zdrowia Psychicznego Szp. Woj. w Łomży”
Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00277133
- Zamawiający
- Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 35_SWZ.pdf
- SWZ 35_Załączniki 1, 2, 3, 4, 5, 9 do SWZ.docx
- SWZ 35_Załącznik nr 10 do SWZ - Minimalne wymagane parametry windy towarowej.docx
- SWZ 35_Załącznik nr 11 do SWZ - Minimalne wymagane parametry turbin wiatrowych.docx
- SWZ 35_Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja projektowa.7z
- SWZ 35_Załącznik nr 8 do SWZ - Decyzja pozwolenia na budowę.7z
- Wzór umowy 35_Załącznik nr 6 do SWZ – wzór umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
- Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad przebudową budynku Oddziału Psychiatrycznego Dziennego Pobytu Szp. Woj. w Łomży w ramach projektu strategicznego nr FM-SIS.03.PSYCH.39.3561.2024
- Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie dostosowania/remontu pomieszczenia dla potrzeb Sali terapeutycznej wraz z zapleczem i nadzorem Centrum Zdr. Psychicznego Szpitala Wojewódzkiego w Łomży
- Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru nad wykonaniem robót budowlano-instalacyjnych związanych z przebudową Oddz. Dziecięcego Szpitala Wojewódzkiego w Łomży w ramach Projektu nr LTPL00452.