Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-04
Przebudowa dróg powiatowych metodą powierzchniowego utrwalenia nawierzchni emulsją i grysami na terenie gminy Narew.
Powiat Hajnowski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391079
- Zamawiający
- Powiat Hajnowski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Narew, pow. hajnowski, woj. podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-04
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Kosztorys ofertowy DP 1630B Białki Ogrodniki.xls
- Przedmiar Kosztorys ofertowy DP 1631B Saki Trześcianka Gm. Narew.xls
- Projekt PZT Ogrodniki_Białki 420x1800.pdf
- Projekt PZT_SAKI_TRZEŚCIANKA_Wydruk 297x1250.pdf
- STWiOR SST Przebudowa 1630B i 1631B.pdf
- SWZ SWZ.26.22.2026 Przebudowa dróg powiatowych metodą PU Gmina Narew.pdf
- Wzór umowy zal. nr 6 do SWZ Projekt Umowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zal. nr 2a do SWZ.docx
- Inny zal. nr 2b do SWZ.docx
- Inny zal. nr 3 do SWZ wykaz zamówień.docx
- Inny zal. nr 4 do SWZ wykaz osób.docx
- Inny zal. nr 5 do SWZ zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 1 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP