Postępowanie zakończone 2026-08-07
Przebudowa drogi leśnej nr inw. 220/017 w leśnictwie Koniecbór
NADLEŚNICTWO SZCZEBRA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356340
- Zamawiający
- NADLEŚNICTWO SZCZEBRA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Zał. nr 5 do SWZ - wzór umowy.docx
- Formularz Zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. nr 2 do SWZ - Oświadczenie o spełnianiu warunków i braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny Zał. nr 3 do SWZ - zobowiązanie o oddaniu wykonawcy niezbędnych zasobów.doc
- Inny Zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie o przynal lub braku przynal do grupy kapitałowej.doc
- Inny Zał. nr 6 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.zip
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - oświadczenie dotyczące robót budowlanych, które wykonają poszcególni Wykonawcy.docx
- Inny Zał. nr 8 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.doc
- Przedmiar Kosztorys ofertowy - wzór.pdf
- Przedmiar Przedmiar robót.pdf
- Projekt 1.1 PZT 297 900.pdf
- Projekt 1.2 PZT 297 1050.pdf
- Projekt Opis techniczny.pdf
- STWiOR SST.pdf
- Inny 2.1 Przekroje normalne_DRUK.pdf
- Inny 2.2 Przekroje normalne_DRUK.pdf
- Inny 2.3 Przekroje normalne_DRUK.pdf
- Inny 2.4 Przekroje normalne_DRUK.pdf
- Inny Droga Koniecbór.dwg
- Inny Rys.3 Przekroje normalne_DRUK.dwg
- Inny Zgłoszenie budowy lub wykonywania innych robót budowlanyc (PB-2).pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP