WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-28

Przebudowa i budowa systemu kanalizacji deszczowej w ul. Podleśnej w Białymstoku

Miasto Białystok

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00336624
Zamawiający
Miasto Białystok
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podlaskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-28
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-10

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/10_PRZEDMIAR ROBÓT/PDF/BI1-PRZEDMIAR_str. tyt.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/10_PRZEDMIAR ROBÓT/PDF/BI1-PRZEDMIAR_TABELA NR 1_KD.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/10_PRZEDMIAR ROBÓT/PDF/BI1-PRZEDMIAR_TABELA NR 2A_KS.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/10_PRZEDMIAR ROBÓT/PDF/BI1-PRZEDMIAR_TABELA NR 2B_WOD.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/10_PRZEDMIAR ROBÓT/PDF/BI1-PRZEDMIAR_TABELA NR 3_LINIA KABLOWA.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/10_PRZEDMIAR ROBÓT/PDF/BI1-PRZEDMIAR_TABELA NR 4_ODTWORZENIE NAWIERZCHNI.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/12_KOSZTORYS OFERTOWY/KOSZTORYS OFERTOWY- zestawienie.xlsx
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/03_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/BI1-PZT-00.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/03_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/BI1-PZT-00.02.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/03_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/BI1-PZT-01.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/03_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/BI1-PZT-01.02.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/03_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/BI1-PZT-opis.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/04_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/BI1-PAB-00.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/04_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/BI1-PAB-01.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/04_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/BI1-PAB-01.02.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/04_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/BI1-PAB-01.03.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/04_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/BI1-PAB-01.04.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/04_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/BI1-PAB-01.05.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/04_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/BI1-PAB-02.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/04_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/BI1-PAB-02.02.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/04_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/BI1-PAB-opis.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-00.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-00.02.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-00.03.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-01.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-01.02.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-02.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-02.02.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-02.03.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-03.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-03.02.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-03.03.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-03.04.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-03.05.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-03.06.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/BI1-PT-02-00.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/BI1-PT-02-00.02.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/BI1-PT-02-01.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/BI1-PT-02-01.02.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/BI1-PT-02-02.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/BI1-PT-02-02.02.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/BI1-PT-02-03.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/BI1-PT-02-03.02.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/BI1-PT-02-03.03.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/BI1-PT-02-03.04.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/BI1-PT-02-03.05.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/BI1-PT-02-03.06.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/Str. 42. Załącznik 01 do protokołu z Narady.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/Str. 43. Załącznik 02 do protokołu z Narady.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/07_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 03/PDF/BI1-PT-03-01.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/07_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 03/PDF/BI1-PT-03-02.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/07_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 03/PDF/BI1-PT-03-OT.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/08_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 04/PDF/BI1-PT-04-01.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/08_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 04/PDF/BI1-PT-04-01.02.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/08_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 04/PDF/BI1-PT-04-02.01.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/09_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/PDF/BI1-PB-ZAL-zalaczniki projektu budowlanego.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/09_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/PDF/Str. 26. Załącznik 01 do protokołu z Narady.pdf
  • Projekt Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/09_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/PDF/Str. 27. Załącznik 02 do protokołu z Narady.pdf
  • STWiOR Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/13_SPECYFIKACJA TECHNICZNA_ST 00/PDF/BI1-STWiORB-ST00-WYMAGANIA-OGÓLNE.pdf
  • STWiOR Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/14_SPECYFIKACJA TECHNICZNA_ST 01/PDF/BI1-STWiORB-ST01-KD.pdf
  • STWiOR Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/15_SPECYFIKACJA TECHNICZNA_ST 02/PDF/BI1-STWiORB-ST02-WOD-KAN.pdf
  • STWiOR Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/16_SPECYFIKACJA TECHNICZNA_ST 03/PDF/BI1-STWiORB-ST03-LINIA KABLOWA.pdf
  • STWiOR Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/17_SPECYFIKACJA TECHNICZNA_ST 04/PDF/BI1-STWiORB-ST04-ODTWORZENIE NAWIERZCHNI.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Zał. nr 6 do SWZ - projekt umowy.docx
  • Formularz Zał. 1 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ - do odczytu.docx
  • Inny Zał. 2-5 do SWZ.doc
  • Inny Zał. nr 1A- zestawienie kosztów zadania.docx
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-opis.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-zal.1-obliczenia statyczne.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-zal.2-studnie kanalizacyjne.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-zal.3-wpusty deszczowe.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-zal.4-belka szandorowa.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-zal.5-WT przebudowy KD.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/BI1-PT-01-zal.6-uzgodnienie PT01.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/05_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 01/PDF/Str. 78. Uzgodnienie PT01.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/BI1-PT-02-opis.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/Str. 45. Uzgodnienie przebudowy kan san.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/06_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 02/PDF/Str. 46. Uzgodnienie przebudowy wod.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/07_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 03/PDF/Str. 14. Plansza z uzgodnieniem.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/08_PROJEKT TECHNICZNY_TOM 04/PDF/BI1-PT-04-opis.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/09_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/PDF/Str. 18. Załącznik do decyzji ULICP.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/09_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/PDF/Str. 29. Uzgodnienie ENEA Ciepło - PZT.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/09_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/PDF/Str. 30. Uzgodnienie ENEA Ciepło - Profil.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/09_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/PDF/Str. 32-36. Uzgodnienie Wodociągi.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/09_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/PDF/Str. 38. Uzgodnienie przebudowy elektryki.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/09_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/PDF/Str. 40. Uzgodnienie przebudowy kd.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/09_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/PDF/Str. 42. Uzgodnienie przebudowy kan san.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/09_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/PDF/Str. 43. Uzgodnienie przebudowy wod.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/09_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/PDF/Str. 59. Zał. 1 mapa dokumentacyjna.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/09_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/PDF/Str. 66. Zał. 4 przekrój geotechniczny I-I'.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/18_DOKUMENTACJA GEOLOGICZNA/PDF/Opinia geotechniczna i dokumentacja badań podłoża.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/18_DOKUMENTACJA GEOLOGICZNA/PDF/Projekt geotechniczny.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/18_DOKUMENTACJA GEOLOGICZNA/PDF/zał. 1 mapa dokumentacyjna.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/18_DOKUMENTACJA GEOLOGICZNA/PDF/zał. 2 objaśnienia symboli i znaków geologicznych.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/18_DOKUMENTACJA GEOLOGICZNA/PDF/zał. 3.1 karta 10-11.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/18_DOKUMENTACJA GEOLOGICZNA/PDF/zał. 3.2 karta 12-13.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/18_DOKUMENTACJA GEOLOGICZNA/PDF/zał. 3.3 karta 14-15.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/18_DOKUMENTACJA GEOLOGICZNA/PDF/zał. 3.4 karta 16-17.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/18_DOKUMENTACJA GEOLOGICZNA/PDF/zał. 3.5 karta 18.pdf
  • Inny Zał. nr 7 do SWZ/PODLEŚNA - dokumentacja/18_DOKUMENTACJA GEOLOGICZNA/PDF/zał. 4 przekrój geotechniczny I-I'.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto Białystok