Postępowanie zakończone 2026-06-26
Przebudowa kładki pieszej w ciągu komunikacyjnym nad przejazdem pomiędzy Budynkiem Ogólnotechnicznym a budynkiem Wydziału Mechanicznego - ZK-DZP.262.26.2026
Politechnika Białostocka
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00281655
- Zamawiający
- Politechnika Białostocka
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 26 26 Zał. Nr 1 do SWZ Dokumentacja/Przedmiar.pdf
- SWZ 26 26 SWZ wersja dostępna.pdf
- Wzór umowy 26 26 Zał. nr 7 do SWZ Projekt umowy wersja dostepna.pdf
- Ogłoszenie 2026_BZP 00281655_01 ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 26 26 SWZ.docx
- Inny 26 26 Zał. Nr 1a do SWZ Szczegółowy zakres robót.docx
- Inny 26 26 Zał. Nr 1a do SWZ Szczegółowy zakres robót wersja dostępna.pdf
- Inny 26 26 Zał. Nr 1 do SWZ Dokumentacja/Decyzja Nr 106.2026.pdf
- Inny 26 26 Zał. Nr 1 do SWZ Dokumentacja/przebudowa kładki pieszej/skan rysunków_removed.pdf
- Inny 26 26 Zał. Nr 2 do SWZ Druk oświadczeń.docx
- Inny 26 26 Zał. Nr 2 do SWZ Druk oświadczeń wersja dostępna.pdf
- Inny 26 26 Zał. Nr 3 do SWZ Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx
- Inny 26 26 Zał. Nr 3 do SWZ Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu wersja dostępna.pdf
- Inny 26 26 Zał. Nr 4a do SWZ Oświadczenie wykonawców wspólnych.docx
- Inny 26 26 Zał. Nr 4a do SWZ Oświadczenie wykonawców wspólnych wersja dostępna.pdf
- Inny 26 26 Zał. Nr 4b do SWZ Zobowiązanie do oddania do dyspozycji.docx
- Inny 26 26 Zał. Nr 4b do SWZ Zobowiązanie do oddania do dyspozycji wersja dostępna.pdf
- Inny 26 26 Zał. Nr 4 do SWZ Oświadczenia dot. spełniania warunków.docx
- Inny 26 26 Zał. Nr 4 do SWZ Oświadczenia dot. spełniania warunków wersja dostepna.pdf
- Inny 26 26 Zał. Nr 5 do SWZ Wykaz robót.docx
- Inny 26 26 Zał. Nr 5 do SWZ Wykaz robót wersja dostępna.pdf
- Inny 26 26 Zał. Nr 6 do SWZ Wykaz osób.docx
- Inny 26 26 Zał. Nr 6 do SWZ Wykaz osób wersja dostępna.pdf
- Inny 26 26 Zał. nr 7 do SWZ Projekt umowy.docx
- Inny 26 26 Zał. Nr 8 do SWZ Klauzula RODO.docx
- Inny 26 26 Zał. Nr 8 do SWZ Klauzula RODO wersja dostępna.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Politechnika Białostocka
- Konserwacja oraz prace remontowe systemów sygnalizacji pożarowej, detekcji gazu oraz elementów zasilania i sterowania klapami oddymiającymi w obiektach Politechniki Białostockiej - ZK-DZP.262.30.2026
- „Kompleksowe usługi polegające na przeglądzie i konserwacji oraz pracach naprawczych instalacji klimatyzacji i wentylacji mechanicznej w obiektach Politechniki Białostockiej”; ZK-DZP.262.16.2026
- Sukcesywna dostawa materiałów budowlanych i chemicznych na potrzeby Działu Remontowo-Budowlanego w Politechnice Białostockiej
- ZK-DZP.262.22.2026 Kompleksowe usługi polegające na przeglądzie i konserwacji dźwigów, prace remontowe oraz przeglądy specjalne dźwigów w obiektach Politechniki Białostockiej