Postępowanie zakończone 2026-06-15
Przebudowa oświetlenia sportowego boiska piłkarskiego na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej
Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264632
- Zamawiający
- Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt PFU Modernizacja oświetlenia boiska główne - 18.05.2026 r..pdf
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- SWZ Zmiana treści SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik Nr 3 do SWZ - projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik Nr 1 - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.pdf
- Inny Załącznik nr 10 Rzut konstrukcji dachu cz.3_4.pdf
- Inny Załącznik nr 11 Rzut konstrukcji dachu cz.4_4.pdf
- Inny Załącznik nr 12 Rysunek konstrukcji dachu _Moduł 1.pdf
- Inny Załącznik nr 13 Rysunek konstrukcji dachu _Moduł 2.pdf
- Inny Załącznik nr 14 Rysunek konstrukcji dachu_ Moduł 3.pdf
- Inny Załącznik nr 15 Rysunek konstrukcji dachu _Dźwigar D-01.pdf
- Inny Załącznik nr 16 Rysunek konstrukcji dachu _Dźwigar D-02.pdf
- Inny Załącznik nr 17 Rysunek konstrukcji dachu _Dźwigar D-05.pdf
- Inny Załącznik nr 18 Rysunek konstrukcji dachu _Dźwigar D-06.pdf
- Inny Załącznik nr 19 Rysunek konstrukcji dachu _Dźwigar D-07.pdf
- Inny Załącznik nr 1 Plan istniejącej instalacji oświetleniowej_ poziom p4 (dach).pdf
- Inny Załącznik nr 20 Miejsce podwieszenia kurtyny.pdf
- Inny Załącznik nr 21 Schemat podwieszenia kurtyny.pdf
- Inny Załącznik Nr 2 - oświadczenie.docx
- Inny Załącznik nr 2 Schemat sterowania istn. oświetleniem boiska (rozdzielnicy 1R1U).pdf
- Inny Załącznik nr 3 Schemat sterowania istn. oświetleniem boiska (rozdzielnicy 2÷4R1U).pdf
- Inny Załącznik nr 4 Przekrój poprzeczny budynku stadionu w osi L18.pdf
- Inny Załącznik nr 5 Przekrój poprzeczny budynku stadionu w osi P1.pdf
- Inny Załącznik nr 6 Przekrój poprzeczny budynku stadionu w osi P40.pdf
- Inny Załącznik nr 7 Przekrój poprzeczny budynku stadionu w osi P18.pdf
- Inny Załącznik nr 8 Rzut konstrukcji dachu cz.1_4.pdf
- Inny Załącznik nr 9 Rzut konstrukcji dachu cz.2_4.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP