Postępowanie zakończone 2026-06-02
Remont budynków na terenie Składu Osowiec z podziałem na dwa zadania
25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00242920
- Zamawiający
- 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załącznik nr 7 -Przedmiary; STWiOR; Założenia wyjściowe do kosztorysowania projekty, OPZ – zadanie 1.zip
- STWiOR Załącznik nr 8 -Przedmiary; STWiOR; Założenia wyjściowe do kosztorysowania projekty, OPZ – zadanie 2.zip
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny Wyjaśnienie treśći SWZ. z dnia 27.05.2026.pdf
- Inny Wyjaśnienie treśći SWZ. z dnia 29.05.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie Wykonawcy wykluczenie i spelnienie warunków.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 4- Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.zip
- Inny Załącznik nr 6 - projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami - zad. 2.zip
- Wzór umowy Załacznik nr 6 - Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami/Projekt umowy budynek 3 465 vost.docx
- Inny Załacznik nr 6 - Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami/Załącznik nr 1 i 2 - wnioski i wykazy dla firm.docx
- Inny Załacznik nr 6 - Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami/Załącznik nr 3 - Informacja dla Wykonawcy - system przepustkowy — kopia.docx
- Inny Załacznik nr 6 - Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami/Załącznik Nr 4 - Oświadczenie Wykonawcy - wzór — kopia.docx
- Inny Załącznik nr 7 - projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami - zad. 2/Projekt umowy budynek 35.docx
- Inny Załącznik nr 7 - projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami - zad. 2/Załącznik nr 1 i 2 - wnioski i wykazy dla firm.docx
- Inny Załącznik nr 7 - projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami - zad. 2/Załącznik nr 3 - Informacja dla Wykonawcy - system przepustkowy — kopia.docx
- Inny Załącznik nr 7 - projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami - zad. 2/Załącznik Nr 4 - Oświadczenie Wykonawcy - wzór — kopia.docx
- Przedmiar Załącznik nr 8 -Przedmiary; STWiOR; Założenia wyjściowe do kosztorysowania projekty, OPZ – zadanie 1/przedmiar 3 opcja.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 8 -Przedmiary; STWiOR; Założenia wyjściowe do kosztorysowania projekty, OPZ – zadanie 1/przedmiar 3 podstawa.pdf
- Inny Załącznik nr 8 -Przedmiary; STWiOR; Założenia wyjściowe do kosztorysowania projekty, OPZ – zadanie 1/11Rzut parteru, bud. nr 3, K-0465.pdf
- Inny Załącznik nr 8 -Przedmiary; STWiOR; Założenia wyjściowe do kosztorysowania projekty, OPZ – zadanie 1/12 Projekt, elewacja, przód, szczyt, bud. nr 3, K-0465.png
- Inny Załącznik nr 8 -Przedmiary; STWiOR; Założenia wyjściowe do kosztorysowania projekty, OPZ – zadanie 1/12 Projekt elewacji tył, szczyt, bud. nr 3, K-0465.png
- Inny Załącznik nr 8 -Przedmiary; STWiOR; Założenia wyjściowe do kosztorysowania projekty, OPZ – zadanie 1/13Przekrój rampy bud. nr. 3, K-0465.png
- Inny Załącznik nr 8 -Przedmiary; STWiOR; Założenia wyjściowe do kosztorysowania projekty, OPZ – zadanie 1/14Schody zewnętrzne, bud. nr 3, K-0465.tiff
- Inny Załącznik nr 8 -Przedmiary; STWiOR; Założenia wyjściowe do kosztorysowania projekty, OPZ – zadanie 1/15Ściana fundamentowa rampy, bud. nr 3, K-0465.tiff
- Inny Załącznik nr 8 -Przedmiary; STWiOR; Założenia wyjściowe do kosztorysowania projekty, OPZ – zadanie 1/16Płyta rampy bud. nr 3, K-0465.tiff
- Inny Załącznik nr 8 -Przedmiary; STWiOR; Założenia wyjściowe do kosztorysowania projekty, OPZ – zadanie 1/OPZ - nr 3 Składu Osowiec (K-0465).docx
- Inny Załącznik nr 8 -Przedmiary; STWiOR; Założenia wyjściowe do kosztorysowania projekty, OPZ – zadanie 1/ST - Remont budynku nr 3 na terenie Składu Osowiec (K-0465)2.docx
- Inny Załącznik nr 8 -Przedmiary; STWiOR; Założenia wyjściowe do kosztorysowania projekty, OPZ – zadanie 1/Zał. wyjściowe do koszt. - Remont budynku nr 3 na terenie Składu Osowiec (K-0465)2.docx
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP