Postępowanie zakończone 2026-06-10
Remont elewacji i dachu budynku administracyjnego przy Alei Niepodległości 3 w Mońkach
Powiat Moniecki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00261962
- Zamawiający
- Powiat Moniecki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar przedmiar_b.budowlana.pdf
- Przedmiar przedmiar_b.elektryczna.pdf
- STWiOR E_STWiOR_ELEKTRYCZNE.pdf
- STWiOR STWIOR - ST-00 - SPECYFIKACJA OGÓLNA.pdf
- STWiOR STWIOR - ST-01 - ROBOTY ROZBÓRKOWE.pdf
- STWiOR STWIOR - ST-02 - IZOLACJE PRZECIWILGOCIOWE.pdf
- STWiOR STWIOR - ST-03 - IZOLACJE TERMICZNE.pdf
- STWiOR STWIOR - ST-04 - ROBOTY ELEWACYJNE.pdf
- STWiOR STWIOR - ST-05 - POKRYCIA DACHOWE.pdf
- STWiOR STWIOR - ST-06 - POKRYWANIE PODŁÓG.pdf
- SWZ SWZ__remont dachu_Al.Niepodległości 3 JK.pdf
- SWZ Zał. do SWZ - Nr 2,3,4,5,6,7,8,12.doc
- Formularz Zał. nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 1.pdf
- Inny 2.pdf
- Inny 3.pdf
- Inny 4.pdf
- Inny 5.pdf
- Inny EP01 (2).pdf
- Inny opis.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP