Postępowanie zakończone 2026-07-24
Remont nawierzchni bitumicznej w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 653 w m. Sejny w km 61+854-62+460
Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305537
- Zamawiający
- Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.zip
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Uproszczona dokumentacja techniczna.zip
- Przedmiar SWZ/03. Kosztorys ofertowy.pdf
- Wzór umowy SWZ/09.Projektowane postanowienia umowy - wzór umowy.docx
- Formularz SWZ/02. Oferta.doc
- Instrukcja SWZ/01. Instrukcja dla wykonawców.docx
- Inny SWZ/04. Oświadczenie o wykluczeniu i spełnianiu warunków 672.docx
- Inny SWZ/05. Zobowiązanie.docx
- Inny SWZ/06. Wykaz robót.docx
- Inny SWZ/07. Wykaz osób.docx
- Inny SWZ/08. Oświadczenie wykonawcy o aktualności.doc
- Inny SWZ/10. Informacja dotycząca RODO.docx
- Przedmiar Uproszczona dokumentacja techniczna/Przedmiar robót.pdf
- Projekt Uproszczona dokumentacja techniczna/Opis techniczny.pdf
- STWiOR Uproszczona dokumentacja techniczna/SST.pdf
- Inny Uproszczona dokumentacja techniczna/Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Uproszczona dokumentacja techniczna/Str. tytuł UDTech.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
- Modernizacja dróg wojewódzkich w zakresie przebudowy drogi wojewódzkiej Nr 659 polegającej na budowie drogi dla pieszych w m. Piekuty Urbany- etap II na odcinku od km 37+330 do km 37+419.
- Naprawa nawierzchni bitumicznej na drodze wojewódzkiej Nr 671 Sokolany- Korycin- Knyszyn- Jeżewo Stare- Sokoły w km od 63+800 do km 70+800.
- Remont nawierzchni drogi wojewódzkiej Nr 671 Sokolany- Korycin- Knyszyn- Jeżewo Stare- Sokoły w km od 72+106 do km 72+378.
- Naprawa drogi wojewódzkiej Nr 676 w km od 21+608 do 29+035.
- Naprawa chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej DW 693 od km 14+189 do km 14+445 (strona prawa).