Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
Remont nawierzchni drogi wojewódzkiej Nr 648 Miastkowo - Nowogród - Morgowniki - Korzeniste - Stawiski - Przytuły na odc. od km 43+930 do km 45+425 dł. 1,495 km.
Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00398186
- Zamawiający
- Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
- Główny kod CPV
- 45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
- Miejsce wykonania robót
- Miastkowo - Nowogród - Morgowniki - Korzeniste - Stawiski - Przytuły
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.zip
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Uproszczona dokumentacja.zip
- Przedmiar SWZ/03. Kosztorys ofertowy.pdf
- Wzór umowy SWZ/09. Projektowane postanowienia umowy.KSeF - wzór umowy.docx
- Formularz SWZ/02. Oferta.doc
- Instrukcja SWZ/~$. Instrukcja dla Wykonawców.docx
- Instrukcja SWZ/01. Instrukcja dla Wykonawców.docx
- Inny SWZ/04. Oświadczenie o wykluczeniu i spełnianiu warunków.docx
- Inny SWZ/05. Zobowiązanie.docx
- Inny SWZ/06. Wykaz robót.docx
- Inny SWZ/07. Wykaz osób.docx
- Inny SWZ/08. Oświadczenie wykonawcy o aktualności.doc
- Inny SWZ/10. Informacja dotycząca RODO.docx
- Inny SWZ/Thumbs.db
- Przedmiar Uproszczona dokumentacja/Do postępowoania/Kosztorys ofertowy.pdf
- Przedmiar Uproszczona dokumentacja/Do postępowoania/Przedmiar robót.pdf
- Przedmiar Uproszczona dokumentacja/RDWŁo.2611.4.2026 Przedmiar robót.xls
- Projekt Uproszczona dokumentacja/11.1_Opis techniczny.doc
- Projekt Uproszczona dokumentacja/Do postępowoania/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Uproszczona dokumentacja/PDF/11.1_Opis techniczny.pdf
- Projekt Uproszczona dokumentacja/PDF/PZT1.pdf
- Projekt Uproszczona dokumentacja/PDF/PZT2.pdf
- STWiOR Uproszczona dokumentacja/Do postępowoania/SST.pdf
- STWiOR Uproszczona dokumentacja/PDF/SST 1.pdf
- STWiOR Uproszczona dokumentacja/SST.doc
- Inny Uproszczona dokumentacja/648 mapka do notatek Poryte - Stawiski Stawiski - Lisy.bak
- Inny Uproszczona dokumentacja/648 mapka do notatek Poryte - Stawiski Stawiski - Lisy.dwg
- Inny Uproszczona dokumentacja/Nowy Wniosek RDWŁo.2611.2.2026 pow 170tys..doc
- Inny Uproszczona dokumentacja/PDF/Przekroje-Arkusz1 (2).pdf
- Inny Uproszczona dokumentacja/PDF/Przekroje-Arkusz1.pdf
- Inny Uproszczona dokumentacja/PDF/STR Tytułowa.pdf
- Inny Uproszczona dokumentacja/Przekroje.bak
- Inny Uproszczona dokumentacja/Przekroje.dwg
- Inny Uproszczona dokumentacja/STR Tytułowa.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, wzór umowy, formularz oferty, instrukcję, instrukcję, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP