WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-23

Remont nawierzchni drogi wojewódzkiej Nr 659 Bielsk Podlaski- Wyszki- Topczewo- Hodyszewo- Nowe Piekuty- Droga 66 w km od 25+100 do km 26+473

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00308160
Zamawiający
Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podlaskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-23
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-25

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.zip
  • Ogłoszenie ogłoszenie o przetargu.pdf
  • Inny dokumentacja techniczna.zip
  • Przedmiar SWZ/03.kosztorys ofertowy .xls
  • Wzór umowy SWZ/09.Projektowane postanowienia umowy.KSeF.docx
  • Formularz SWZ/02. Oferta.doc
  • Instrukcja SWZ/01.Instrukcja dla wykonawców.docx
  • Inny SWZ/04. Oświadczenie o wykluczeniu i spełnianiu warunków.docx
  • Inny SWZ/05. Zobowiązanie.docx
  • Inny SWZ/06. Wykaz robót.docx
  • Inny SWZ/07. Wykaz osób.docx
  • Inny SWZ/08_Oświadczenie wykonawcy o aktualności.doc
  • Inny SWZ/10. Informacja dotycząca RODO.docx
  • Przedmiar dokumentacja techniczna/przedmiar.pdf
  • Inny dokumentacja techniczna/Opis techniczny.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.00.00.00 Wymagania ogólne.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.01.03.02 Rozbiórka budowli inżynieryjnych.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.03.01.01 Przepusty.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.04.04.00 Podbudowa z kruszyw wymagania ogólne.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.04.04.01 Podbudowa z kruszywa naturalnego.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.04.04.02 Podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.05.03.05a Nawierzchnia z betonu asfaltowego- warstwa ścieralna.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego warstwa wiążąca i wyrównawcza.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.05.03.05 Nawierzchnia z betonu asfaltowego.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.05.03.11.Frezowanie nawierzchni asfaltowych na zimno.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.05.03.23a Geosiatka.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.06.01.01 Umocnienie powierzchniowe skarp, rowów i ścieków.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.06.02.01a Przepusty z rur polietylenowych spiralnie karbowanych pod zjazdem.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.06.03.01 Ścinanie i uzupełnianie poboczy.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.06.04.01 Rowy.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.07.01.01 Oznakowanie poziome.doc
  • Inny dokumentacja techniczna/SST/D.07.02.01. Oznakowanie pionowe.doc

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku