Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-08
Remont pomieszczeń biurowych w budynku - siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku przy ul. Malmeda Icchoka 8, oraz pomieszczeń ZPS Nr 1, 4, 5, 7 na terenie miasta Białegostoku.
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W BIAŁYMSTOKU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404520
- Zamawiający
- MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W BIAŁYMSTOKU
- Główny kod CPV
- 45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
- Miejsce wykonania robót
- Białystok, pow. Białystok, woj. podlaskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-08
- Termin realizacji
- 8 tygodni od dnia zawarcia umowy (dotyczy Pakietu Nr 1 i Pakietu Nr 2)
- Data publikacji
- 2026-08-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 3A do SWZ_Przedmiar robót_PAKIET NR 1.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3B do SWZ_Przedmiar robót_ZPS NR 1_PAKIET NR 2.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3C do SWZ_Przedmiar robót_ZPS NR 4_PAKIET NR 2.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3D do SWZ_Przedmiar robót_ZPS NR 5_PAKIET NR 2.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3E do SWZ_Przedmiar robót_ZPS NR 7 _PAKIET NR 2.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2A do SWZ_STWiORB_PAKIET NR 1.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2B do SWZ_STWiORB_ZPS NR 1_PAKIET NR 2.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2C do SWZ_STWiORB_ZPS Nr 4_PAKIET NR 2.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2D do SWZ_STWiORB_ZPS NR 5_PAKIET NR 2.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2E do SWZ_STWiORB_ZPS NR 7_PAKIET NR 2.pdf
- SWZ SWZ_do odczytu.docx
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 12 do SWZ- WZÓR UMOWY.docx
- Formularz Załącznik nr 4 A do SWZ - Formularz oferty - PAKIET NR 1.docx
- Formularz Załącznik nr 4 B do SWZ - Formularz oferty - PAKIET NR 2.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny RYSUNKI/1 - M8 297x600.pdf
- Inny RYSUNKI/1 - ZPS 1 420x770.pdf
- Inny RYSUNKI/1 - ZPS 4 A2.pdf
- Inny RYSUNKI/1 - ZPS 5 297x500.pdf
- Inny RYSUNKI/1 - ZPS 7 A2.pdf
- Inny RYSUNKI/2 - M8 A2.pdf
- Inny RYSUNKI/2 - ZPS 1 A2.pdf
- Inny RYSUNKI/2 - ZPS 4 A4.pdf
- Inny RYSUNKI/2 - ZPS 5 A4.pdf
- Inny RYSUNKI/2 - ZPS 7 A4.pdf
- Inny RYSUNKI/3 - M8 A3.pdf
- Inny RYSUNKI/3 - ZPS 1 A4.pdf
- Inny RYSUNKI/3 - ZPS 4 A4.pdf
- Inny RYSUNKI/3 - ZPS 7 A4.pdf
- Inny RYSUNKI/4 - M8 A3.pdf
- Inny RYSUNKI/4 - ZPS 1 A4.pdf
- Inny RYSUNKI/4 - ZPS 4 A4.pdf
- Inny RYSUNKI/4 - ZPS 7 A3.pdf
- Inny RYSUNKI/5 - M8 A3.pdf
- Inny RYSUNKI/5 - ZPS 1 A4.pdf
- Inny RYSUNKI/5 - ZPS 4 A4.pdf
- Inny RYSUNKI/5 - ZPS 7 A3.pdf
- Inny RYSUNKI/6 - M8 A3.pdf
- Inny RYSUNKI/6 - ZPS 1 A4.pdf
- Inny RYSUNKI/7 - M8 A4.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie grupa kapitałowa.docx
- Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Zobowiązanie podmiotów udostępniających zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 1A.1 do SWZ_OPIS TECHNICZNY PROJEKTU_PAKIET NR 1.pdf
- Inny Załącznik nr 1B.1.do SWZ_OPIS TECHNICZNY PROJEKTU_ZPS NR 1_PAKIET NR 2.pdf
- Inny Załącznik nr 1C.1.do SWZ_OPIS TECHNICZNY PROJEKTU_ ZPS NR 4_PAKIET NR 2.pdf
- Inny Załącznik nr 1D.1. do SWZ_OPIS TECHNICZNY PROJEKTU_ ZPS NR 5_PAKIET NR 2.pdf
- Inny Załącznik nr 1E.1. do SWZ_OPIS TECHNICZNY PROJEKTU_ ZPS NR 7_PAKIET NR 2.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie na podstawie art. 125.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podst. art. 7 ust. 1 UOBN.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz osób.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 5 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP