WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-08

Rozbudowa istniejącego budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Łapach o Centrum Kulturalno-Sportowe – etap I.

Gmina Łapy

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00257389
Zamawiający
Gmina Łapy
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podlaskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-08
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-22

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Formularz Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz oferty.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
  • Inny Odpowiedź z dnia 02.06.2026.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.doc
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenia o podstawach wykluczenia art. 108.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - wzór oświadczenia o spełnieniu warunków udziału.docx
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ - wykaz osób.doc
  • Inny Załącznik nr 7 do SIWZ - wykaz robót.doc
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór zobowiązania.doc
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ- wzór oświadczenia o art. 117 ust. 4.docx
  • Przedmiar Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Przedmiar branża budowlana.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Przedmiar branża elektryczna.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/Przedmiar branża sanitarna.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany/_ Łapy_SP2_Projekt budowlany.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/STWiOR branża budowlana.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/STWiOR_branża elektryczna.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/STWiOR branża sanitarna.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.10..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.11..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.12..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.13..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.14..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.15..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.16..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.17..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.18..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.19..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.1..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.2..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.3..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.4..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.5..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.6..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.7.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.8..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/3.9..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Architektura/OPIS TECHNICZNY.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-01 - RZUT FUNDAMENTÓW.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-02.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-03 - SCHEMAT STROPU NAD PARTEREM.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-04.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-05.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-06.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-07.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-08.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-09.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-10.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-11.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-12.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-13.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-14.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-15 - SCHEMAT STROPU NAD PIĘTREM.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-16.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-17.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-18.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-19.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-20.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-21.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-22 - RZUT STROPODACHU.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-23.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-24.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-25.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-26 - WIDOK ŚCIAN W OSI 1, 2 i 10.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-27 - WIDOK ŚCIAN W OSI -I- oraz -S-.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-28.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-29.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-30.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-31.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-32.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-33.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/02-K-34.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża budowlana/Konstrukcja/Opis techniczny - PT_2026.04.28.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/PW branża elektryczna.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/Centrale wentylacyjne do doboru podkonstrukcji pod centrale wentylacyjne/Karty doboru centrali N1-W1- Hex.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/Centrale wentylacyjne do doboru podkonstrukcji pod centrale wentylacyjne/Karty doboru centrali N2-W2- Hex.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/Centrale wentylacyjne do doboru podkonstrukcji pod centrale wentylacyjne/Karty doboru centrali N3-W3- Hex.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT branża sanitarna.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/rys. 1.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/rys. 2.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/rys. 3.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/rys. 4.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/rys. 5.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany zamienny/Decyzja o zmianie pozwolenia na budowę.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany zamienny/Opis projekt zamienny.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany zamienny/Rysunki/Rzut I piętra.jpg
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany zamienny/Rysunki/Rzut parteru.jpg
  • Inny Załącznik nr 1 - Dokumentacja projektowa/Projekt budowlany zamienny/Rysunki/Zagospodarowanie terenu.jpg

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Łapy