WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-12

Rozbudowa o windę osobową budynków Przedszkoli Publicznych nr 14 oraz nr 15 w Łomży.

MIASTO ŁOMŻA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00266597
Zamawiający
MIASTO ŁOMŻA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podlaskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-12
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-28

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar zał. nr 8 Przedmiary.zip
  • SWZ SWZ PP14 i PP15.pdf
  • Wzór umowy Zał. nr 6a wzór umowy Część 1 PP14.pdf
  • Formularz Zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Zał. nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy o spełnianiu warunków i brak podstaw wy....docx
  • Inny Zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostepniajacego zasoby.docx
  • Inny Zał. nr 4 do SWZ - Wykaz robót.docx
  • Inny Zał. nr 5 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców współnie skł. ofertę.doc
  • Inny Zał. nr 6b wzór umowy Część 2 PP15.pdf
  • Inny zał. nr 7 Dokumentacja.zip
  • Inny Zał. nr 8 do SWZ - Wzór karty gwarancyjnej.doc
  • Inny _corrupt_154853.bin
  • Inny _corrupt_154853.bin

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: MIASTO ŁOMŻA