WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-28

12/2026 Remont budynku A1 obejmującego część dydaktyczno-administracyjną oraz salę gimnastyczną znajdującego się na kampusie przy ul. Arciszewskiego 22A w Słupsku

Uniwersytet Pomorski w Słupsku

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00337339
Zamawiający
Uniwersytet Pomorski w Słupsku
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-28
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-10

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ TP.ZIP
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Przedmiar Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/przedmiar/Przedmiar robót_Uniwersytet Pomorski.pdf
  • Przedmiar Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/przedmiar/przedmiar- instalacje zewnęrzne.pdf
  • Przedmiar Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/przedmiar/przedmiar-parter.pdf
  • Przedmiar Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/przedmiar/przedmiar-pięro.pdf
  • Przedmiar Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/przedmiar/przedmiar-piwnica.pdf
  • Przedmiar Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja sanitarna, wentylacji/przedmiar IS/JK 027A UNIWERSYTET - PRZEDMIAR.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/10 Balustrady schodów zewnętrznych.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/11 Balustrady fosy zewnętrznej.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/12 Zestawienie stolarki.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/13 Zestawienie drabin ewakuacyjnych.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/14 Przekrój posadzki sali gimnastycznej.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/15 Detal osadzenia wyłazu dachowego.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/1 Rzut piwnicy.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/2 Rzut parteru.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/3 Rzut 1 piętra.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/4 Rzut dachu.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/5 Przekrój A-A.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/6 Elewacje.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/7 Kolorystyka elewacji.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/8 Wejście i węzeł sanitarny sali gimnastycznej.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/9 Balustrady schodów zewnętrznych.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/Uniwersytet OPIS - element 3 PT (z charakterystyką materiałów) - .pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/opisPT.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/OpisPW.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja sanitarna, wentylacji/Instalacja sanitarna/opis techniczny wod.kan.co 05.2026.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja sanitarna, wentylacji/Instalacja sanitarna/Rzut parteru - instalacje sanitarne 05.2026.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja sanitarna, wentylacji/Instalacja sanitarna/Rzut piętra - instalacje sanitarne 05.2026.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja sanitarna, wentylacji/Instalacja sanitarna/Rzut piwnicy - instalacje sanitarne 05.2026.pdf
  • Projekt Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja sanitarna, wentylacji/Instalacja wentylacji/PAP wentylacja całość.pdf
  • STWiOR Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/STWiOR/STWiOR Uniwersytet Pomorski.pdf
  • STWiOR Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/przedmiar/STWiOR.pdf
  • STWiOR Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja sanitarna, wentylacji/Instalacja sanitarna/STWIORB.pdf
  • STWiOR Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja sanitarna, wentylacji/Instalacja wentylacji/STWiORB Wentylacja Mechaniczna PAP.pdf
  • Wzór umowy Czesc_II_Wzor_umowy.pdf
  • Inny Czesc_I_IDW.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/15 1_K.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/16 2_K.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/6a Zabezpieczenie przeciwpożarowe elewacji.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/balustrada DSC058621.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/DSC058852.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/DSC058861.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch-bud/Uniwersytet Załącznik 1.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET_0-A_Meble_04.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET_0-A_Posadzka_04.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET_0-A_Ściany_04.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET_0-A_Sufity podwieszane_04.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET_1-A_Balustrada_04.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET_1-A_Meble_04.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET_1-A_Posadzka_04.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET_1-A_Ściany_04.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET_1-A_Sufity podwieszane_04.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET2.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET_Detal 10, 11_04.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET_Detal 12, 16, 17_04.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET_Detal 13, 14, 15, 18_04.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET_Detal 19, 20_04.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET_Detal 21, 22, 23, 24_04.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/PROJEKT UNIWERSYTET_Detal 7, 8, 9_04.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Rys. Tech/str 3.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/str 1.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Wizualizacje/PAP_10.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Wizualizacje/PAP_11.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Wizualizacje/PAP_12.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Wizualizacje/PAP_13.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Wizualizacje/PAP_14.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Wizualizacje/PAP_15.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Wizualizacje/PAP_16.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Wizualizacje/PAP_17.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Wizualizacje/PAP_18.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Wizualizacje/PAP_19.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Wizualizacje/PAP_pok_09.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Wizualizacje/PAP_pok_10.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Wizualizacje/PAP_pok_11.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Wizualizacje/PAP_pok_12.jpg
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Wizualizacje/str 2.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Zestawienia/PAP_Zestawienie drzwi_29.01.2026.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Zestawienia/PAP_Zestawienie mateiały, meble dodatkowe, lampy_29.01.2026.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Arch- wnętrza/Zestawienia/str 4.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-10.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-11.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-12.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-13.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-14.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-15.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-16.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-17.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-18.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-19.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-1.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-20.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-2.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-3.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-4.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-5.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-6.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-7.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-8.pdf
  • Inny Czesc_III_Opis_przedmiotu_zamowienia/Dokumentacja A1 - Przetarg/Instalacja Elektryczna/E-9.pdf
  • Inny Zalacznik_nr_1_Wzor_Formularza_Oferty.docx
  • Inny Zalacznik_nr_2_Wstepne_osw_dot_podstaw_wykluczenia_125.docx
  • Inny Zalacznik_nr_3_Wstepne_osw_o_spełnianiu_warunków_125.doc
  • Inny Zalacznik_nr_4_osw_Wykonawcow_wspólnie_117_ust_4.docx
  • Inny Zalacznik_nr_5_Zobowiazanie_innego_podmiotu_art_118_ust_3.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP