Postępowanie zakończone 2026-08-21
Adaptacja pomieszczeń na ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej oraz remont klatki schodowej z udogodnieniami dla osób ze szczególnymi potrzebami
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Czersku
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00375928
- Zamawiający
- Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Czersku
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Czersk
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny Dokumentacja postępowania.7z
- Przedmiar Z7a Dokumentacja techniczna dla cz. nr 1/10 Przedmiar.pdf
- Przedmiar Z7b Dokumentacja techniczna dla cz. nr 2/9 Przedmiar.pdf
- Projekt Z7b Dokumentacja techniczna dla cz. nr 2/2 Opis - Inst. elektryczne.pdf
- STWiOR Z7a Dokumentacja techniczna dla cz. nr 1/9 STWIOR.pdf
- STWiOR Z7b Dokumentacja techniczna dla cz. nr 2/8 STWIOR.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Z4a Projekt umowy dla cz. nr 1.pdf
- Formularz Z1a Formularz oferty dla cz. nr 1.doc
- Formularz Z1b Formularz oferty dla cz. nr 2.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Z2a Oświadczenie 125.1 Pzp dla cz. nr 1.doc
- Inny Z2b Oświadczenie 125.1 Pzp dla cz. nr 2.doc
- Inny Z3a Wykaz robót dla cz. nr 1.doc
- Inny Z3b Wykaz robót dla cz. nr 2.doc
- Inny Z4b Projekt umowy dla cz. nr 2.pdf
- Inny Z5 Wykaz oferowanych rozwiązań równoważnych dla cz. nr 2.doc
- Inny Z6a Klauzula informacyjna dla cz. nr 1.pdf
- Inny Z6b Klauzula informacyjna dla cz. nr 2.pdf
- Inny Z7a Dokumentacja techniczna dla cz. nr 1/1 Opis.pdf
- Inny Z7a Dokumentacja techniczna dla cz. nr 1/2 Załącznik nr 1-dokumentacja zdjęciowa.pdf
- Inny Z7a Dokumentacja techniczna dla cz. nr 1/3 Załącznik nr 2-stolarka AL.pdf
- Inny Z7a Dokumentacja techniczna dla cz. nr 1/4 Załącznk nr 3-rzut klatki schodowej.pdf
- Inny Z7a Dokumentacja techniczna dla cz. nr 1/5 Załącznk nr 4-rzut parteru.pdf
- Inny Z7a Dokumentacja techniczna dla cz. nr 1/6 Załącznik nr 5-rzut I piętra.pdf
- Inny Z7a Dokumentacja techniczna dla cz. nr 1/7 Załącznk nr 6-rzut parteru.pdf
- Inny Z7a Dokumentacja techniczna dla cz. nr 1/8 Załącznik nr 7-rzut I piętra.pdf
- Inny Z7b Dokumentacja techniczna dla cz. nr 2/1 Opis budowlany.pdf
- Inny Z7b Dokumentacja techniczna dla cz. nr 2/3 E-01.pdf
- Inny Z7b Dokumentacja techniczna dla cz. nr 2/4 E-02.pdf
- Inny Z7b Dokumentacja techniczna dla cz. nr 2/5 E-03.pdf
- Inny Z7b Dokumentacja techniczna dla cz. nr 2/6 E-04.pdf
- Inny Z7b Dokumentacja techniczna dla cz. nr 2/7 Opis branża sanitarna.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP