Postępowanie zakończone 2026-07-27
Adaptacja/remont budynku na potrzeby Dziennego Domu Pomocy dla Seniora przy ul. Gdańskiej 66 w Mikoszewie
Gmina Stegna
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330681
- Zamawiający
- Gmina Stegna
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ ZP.271.11.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.11.2026.pdf
- Inny SWZ ZP.271.11.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/elektryczny/(3) EL_MIK_przedmiar.ATH
- Projekt Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/budowlany/Opis tech PB Mikoszewo.pdf
- Projekt Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/elektryczny/(1) opis tech IE Mikoszewo.pdf
- Projekt Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/sanitarny/(1) PT IS opis tech Mikoszewo.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/STWiOR IE Mikoszewo.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/STWiOR IS Mikoszewo.pdf
- STWiOR Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/STWiOR RO Mikoszewo.pdf
- Inny Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/budowlany/(1) PR Mikoszewo ogólnobudowlana..pdf
- Inny Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/budowlany/rys nr 1.pdf
- Inny Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/elektryczny/(2) EL_Mikoszewo PV-E01 SCHEM (2).pdf
- Inny Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/elektryczny/(3) EL_Mikoszewo PV-E2 RZUT.pdf
- Inny Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/elektryczny/(3) PR IE Mikoszewo.pdf
- Inny Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/elektryczny/(4) EL_Mikoszewo PV-E3_TPC.pdf
- Inny Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/elektryczny/(5) EL_Mikoszewo PV-E4_lokaliz paneli.pdf
- Inny Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/elektryczny/lokalizacja paneli.pdf
- Inny Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/sanitarny/(2) 1W.pdf
- Inny Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/sanitarny/(2) PR MIKOSZEWO.pdf
- Inny Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/sanitarny/(3) 1KS.pdf
- Inny Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/sanitarny/(4) 1CO.pdf
- Inny Załącznik nr 11- Dokumentacja projektowa/sanitarny/(5) 2CO.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP