Postępowanie zakończone 2026-06-29
„Aktywna Matarnia - Klukowo, Matarnia, Złota Karczma – „Bezpieczna droga do szkoły – przebudowa drogi w zakresie budowy chodnika na ul. Telewizyjnej”
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00285319
- Zamawiający
- Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 1_ SWZ.pdf
- Ogłoszenie DOKUMENTY EDYTOWALNE.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU z dnia 11.06.2026 r..pdf
- Inny 2_OPZ.pdf
- Inny 3_PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO OPZ.zip
- Przedmiar Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.5 - przedmiar robót/telewizyjna kontunuacja pr.pdf
- Projekt Załączniki do postępowania/Zał. 5 Wytyczne dot. organizacji ruchu - GZD.pdf
- Wzór umowy Załączniki do postępowania/Zał. nr 6 - wzór umowy z GZD na ochronę drogi.docx
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 1 - Zakres zamówienia.jpg
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.1 PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/1. Strona tytułowa.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.1 PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/2. Opis PZT.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.1 PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/D-01 Plan orientacyjny 297x210 v3.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.1 PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/D-02 297x1100 v3.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.1 PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/D-03 297x750 v3.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.1 PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/D-04 przekroje normalne 297 x 820 v3.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.1 PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/D-05 Przekroje poprzeczne na zjazdach 297x210 v3.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.2 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY/pdf/1. Strona tytułowa.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.2 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY/pdf/2. Opis PAB.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.2 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY/pdf/D-01 Plan orientacyjny 297x210 v3.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.2 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY/pdf/D-02 D-02 297x1100.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.2 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY/pdf/D-03 297x750 v3.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.2 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY/pdf/D-04 przekroje normalne 297 x 820 v3.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.2 PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY/pdf/D-05 Przekroje poprzeczne na zjazdach 297x210 v3.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.3 PROJEKT TECHNICZNY (w szczegółowości PW)/pdf/1. Strona tytułowa_PT.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.3 PROJEKT TECHNICZNY (w szczegółowości PW)/pdf/2. Opis PT.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.3 PROJEKT TECHNICZNY (w szczegółowości PW)/pdf/PT D-01.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.3 PROJEKT TECHNICZNY (w szczegółowości PW)/pdf/PT D-02 297x1100.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.3 PROJEKT TECHNICZNY (w szczegółowości PW)/pdf/PT D-02 297x1100 v2.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.3 PROJEKT TECHNICZNY (w szczegółowości PW)/pdf/PT D-03 297x750.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.3 PROJEKT TECHNICZNY (w szczegółowości PW)/pdf/PT D-04 297 x 820.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.3 PROJEKT TECHNICZNY (w szczegółowości PW)/pdf/PT D-05 297x210.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.3 PROJEKT TECHNICZNY (w szczegółowości PW)/pdf/PT D-06 297x1200.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/1. Strona tytułowa_bioz.docx
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/2. Spis opinii, uzg, decyzji.doc
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/10. 2024.02.28 PKP Nieruchomości UZGODNIENIE (1).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/10. 2024.02.28 PKP Nieruchomości UZGODNIENIE (2).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/11. 2024.03.20 GZDiZ UZGODNIENIE (1).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/11. 2024.03.20 GZDiZ UZGODNIENIE scalone.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/11. 2024.03.20 GZDiZ UZGODNIENIE ZAŁ. 1 (2).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/11. 2024.03.20 GZDiZ UZGODNIENIE ZAŁ. 2 (3).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/11. 2024.03.20 GZDiZ UZGODNIENIE ZAŁ. 3 (4).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/1. 2023.09.11 Energa Operator UZGODNIENIE.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/12. 2024.04.02 Odstępstwo Prezydent Miasta Gdańska.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/13. RCI Uzgodnienie (1).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/13. RCI Uzgodnienie (2).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/2023.09.15 GZDiZ wezwanie do usuniecia brakow pisma.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/2023.11.15 GZDiZ brak uzg.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/2023.12.05 PKP PLK pismo.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/2. 2023.09.13 PSG UZGODNIENIE (1).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/2. 2023.09.13 PSG UZGODNIENIE (2).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/3. 2023.10.05 Orange UZGODNIENIE.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/4. 2023.11.13 PKP Energetyka UZGODNIENIE.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/5. 2023.11.13 TK TELEKOM UZGODNIENIE.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/6. 2023.12.05 PKP TELKOL UZGODNIENIE (1).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/6. 2023.12.05 PKP TELKOL UZGODNIENIE (2).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/6. 2023.12.05 PKP TELKOL UZGODNIENIE (3).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/7. 2024.01.08 PKP PLK UZGODNIENIE (1).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/7. 2024.01.08 PKP PLK UZGODNIENIE (2).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/7. 2024.01.08 PKP PLK UZGODNIENIE (3).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/7. 2024.01.08 PKP PLK UZGODNIENIE (4).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/7. 2024.01.08 PKP PLK UZGODNIENIE (5).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/7. 2024.01.08 PKP PLK UZGODNIENIE scalone.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/8. 2024.02.07 GIWK UZGODNIENIE (1).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/8. 2024.02.07 GIWK UZGODNIENIE (2).pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/9. 2024.02.07 PKP Nieruchomości UZGODNIENIE.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.09.08 Energa Operator_wniosek_uzgodnienie — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.09.08 Energa Operator_wniosek_uzgodnienie.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.09.08 GIWK_wniosek_uzgodnienie — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.09.08 GIWK_wniosek_uzgodnienie.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.09.08 Orange_wniosek_uzgodnienie — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.09.08 Orange_wniosek_uzgodnienie.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.09.08 PSG_wniosek_uzgodnienie — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.09.08 PSG_wniosek_uzgodnienie.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.09.11 GZDiZ — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.09.11 GZDiZ.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.10.12 PKP TELKOL — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.10.12 PKP TELKOL.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.10.13 PKP Nieruchomosci — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.10.13 PKP Nieruchomosci.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.10.13 TK Telekom — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.10.13 TK Telekom.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.10.16 PKP PLK — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.10.16 PKP PLK.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.10.19 PKP Energetyka — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.10.19 PKP Energetyka.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.10.27 GZDiZ — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/POTWIERDZENIA/2023.10.27 GZDiZ.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/Energa Operator/D-02 Plan zagospodarowania — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/Energa Operator/D-02 Plan zagospodarowania.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/Energa Operator/Energa Operator_wniosek_uzgodnienie — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/Energa Operator/Energa Operator_wniosek_uzgodnienie.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/Energa Operator/Pełnomocnictwo chodnika Klukowo — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/Energa Operator/Pełnomocnictwo chodnika Klukowo.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/GIWK/D-02 Plan zagospodarowania terenu 297x1100 — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/GIWK/D-02 Plan zagospodarowania terenu 297x1100.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/GIWK/GIWK_wniosek_uzgodnienie — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/GIWK/GIWK_wniosek_uzgodnienie.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/GIWK/Pełnomocnictwo chodnika Klukowo — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/GIWK/Pełnomocnictwo chodnika Klukowo.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/Orange/D-02 Plan zagospodarowania terenu 297x1100 — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/Orange/D-02 Plan zagospodarowania terenu 297x1100.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/Orange/Orange_wniosek_uzgodnienie — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/Orange/Orange_wniosek_uzgodnienie.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/Orange/Pełnomocnictwo chodnika Klukowo — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/Orange/Pełnomocnictwo chodnika Klukowo.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/PKP Nieruchomości/Klukowo_wniosek — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/PKP Nieruchomości/Klukowo_wniosek.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/PSG/D-02 Plan zagospodarowania terenu 297x1100 — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/PSG/D-02 Plan zagospodarowania terenu 297x1100.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/PSG/Pełnomocnictwo chodnika Klukowo — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/PSG/Pełnomocnictwo chodnika Klukowo.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/PSG/PSG_wniosek_uzgodnienie — kopia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.1 - PROJEKT BUDOWLANY/1.4 OPINIE, UZGODNIENIA, BIOZ/Załączniki/WNIOSKI/PSG/PSG_wniosek_uzgodnienie.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.2 - ORGANIZACJA RUCHU/pdf/1. Strona tytułowa SOR.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.2 - ORGANIZACJA RUCHU/pdf/2. Opis SOR v5.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.2 - ORGANIZACJA RUCHU/pdf/D-01 Plan orientacyjny 297x210.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.2 - ORGANIZACJA RUCHU/pdf/SOR rys. 2 297 x 990.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.3- GEOTECHNICZNA/1. Strona tytułowa.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.3- GEOTECHNICZNA/Geotechnicze warunki posadowienia.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.4 - SPECYFIKACJE/pdf/00.00.00-2.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.4 - SPECYFIKACJE/pdf/01.00.00.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.4 - SPECYFIKACJE/pdf/02.00.00.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.4 - SPECYFIKACJE/pdf/04.00.00-2.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.4 - SPECYFIKACJE/pdf/05.00.00-2.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.4 - SPECYFIKACJE/pdf/07.00.00-2.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.4 - SPECYFIKACJE/pdf/08.00.00-3.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.4 - SPECYFIKACJE/pdf/09.00.00-2.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.4 - SPECYFIKACJE/pdf/10.00.00.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.4 - SPECYFIKACJE/pdf/Strona tytułow.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2 - dokumentacja projektowa/Dokumentacja projektowa/Zał. 2.4 - SPECYFIKACJE/pdf/ST scalone.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/ZAŁ. nr 3 do OPZ - STANDARDY ZIELENI.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/zał. nr 4 Zasady odpowiedzialności Wykonawcy za zieleń.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Zał. nr 7 - Wykaz dokumentacji powykonawczej.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, ogłoszenie, przedmiar, projekt, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
- „Budowa Centrum Sportu Młodzieżowego w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 244 – lekkoatletyczna strefa rozgrzewkowa”
- Doposażenie placu zabaw w ramach zadania „Nowe i bezpieczne urządzenia w Krainie Zabaw (Park Reagana)” - realizowanego w formule „zaprojektuj i wybuduj” z Budżetu Obywatelskiego 2026
- Modernizacja pracowni specjalistycznych dla uczniów Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku, ul. Reja 25 w ramach zadania Gdańsk Miastem Zawodowców- etap II
- Modernizacja pracowni w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie, w ramach projektu: „Gdańsk Miastem Zawodowców - ETAP II”.
- Przebudowa skateparku na kompleksie sportowym przy SP nr 92 w Gdańsku w ramach Budżetu Obywatelskiego 2024 oraz 2025.