Postępowanie zakończone 2026-08-05
AWAR/01/07/2026 - Wykonanie napraw, wymiany i usuwanie awarii urządzeń techniczno-technologicznych w budynkach i budowlach eksploatowanych przez Spółkę Wodno-Ściekową „SWARZEWO”
Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo"
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00352794
- Zamawiający
- Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo"
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-05
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2026.07.21 - SWZ - Roboty awaryjne.pdf
- Ogłoszenie 2026.07.21 - Ogłoszenie o zamówieniu - roboty awaryjne.pdf
- Inny 2026.07.21- Załączniki do SWZ w wersji edytowalnej.docx
- Inny 2026.08.05 -INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT roboty awaryjne.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo"
- AWAR/01/06/2026 - Wykonanie napraw, wymiany i usuwanie awarii urządzeń techniczno-technologicznych w budynkach i budowlach eksploatowanych przez Spółkę Wodno-Ściekową „SWARZEWO”
- AWAR/01/05/2026 - Wykonanie napraw, wymiany i usuwanie awarii urządzeń techniczno-technologicznych w budynkach i budowlach eksploatowanych przez Spółkę Wodno-Ściekową „SWARZEWO”