Postępowanie zakończone 2026-06-10
BO-Oświetlenie chodnika między przedszkolem nr 48 a szkołą podstawową nr 39 i utworzenie parku edukacyjno-rekreacyjnego na terenie przyszkolnego lasku 2022/OBL/0013.
Zarząd Dróg Miejskich
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00263723
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miejskich
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ EZP.17.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ERZ-EZP.271.17.2026.MD - Informacja o kwocie zamawiającego.pdf
- Inny Zał. 7 - PPU EZP.17.pdf
- Inny Załącznik A.zip
- Inny Załącznik B - Standardy Dotępności karty 1-10.pdf
- Inny Załączniki edytowalne 1-6.docx
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP