Postępowanie zakończone 2026-06-16
Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Skierki w Pruszczu Gdańskim
TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO-ABK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00262238
- Zamawiający
- TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO-ABK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 1_26 załącznik nr 6 - kosztorys ofertowy (wzór).docx
- STWiOR 1_26 SWZ Tom III STWiORB - STWiORB SST-01.pdf
- STWiOR 1_26 SWZ Tom III STWiORB - STWiORB SST-02.pdf
- STWiOR 1_26 SWZ Tom III STWiORB – STWiORB SST-03; 05; 06; 08; 09; 10; 11.pdf
- STWiOR 1_26 SWZ Tom III STWiORB - STWiORB SST-04.pdf
- STWiOR 1_26 SWZ Tom III STWiORB - STWiORB SST-07.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tok II DP - PW instalacje elektryczne.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - Errata.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PAB.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PB PT BS instalacja zewnętrzna kd.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PB PT BS instalacje wewnętrzne.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP – PB PT BS instalacje zewnętrzne.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PR budowlany i drogi.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PR elektryczny, teletechniczny.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PR instalacje sanit. wewnętrzne.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PR opis.docx
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PR palowanie.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PR sieci sanit. zewnętrzne.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PT branża konstrukcyja.pdf
- SWZ 1_26 SWZ TOM II DP - PT.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PW architektura.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PW BS instalacja gazowa.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP – PW BS instalacja zewnętrzna kd.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP – PW BS instalacja zewnętrzna woda i ks.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PW BS instalacje wewnętrzne.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PW BS instalacje zewnętrzne c.o. i c.w.u.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PW konstrukcja.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PW ZT.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - PZT.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - załączniki do PB cz.1..pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - załączniki do PB cz.2.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - załaczniki do PB cz.3.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom II DP - załączniki do PB cz.4.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom I IDW.doc
- SWZ 1_26 SWZ Tom I IDW z załącznikami.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom III STWiORB - STWiORB OST-00.pdf
- SWZ 1_26 SWZ Tom V Inne - pozwolenie na budowę.pdf
- Wzór umowy 1_26 SWZ Tom IV Umowa (wzór).docx
- Wzór umowy 1_26 SWZ Tom IV Umowa (wzór).pdf
- Wzór umowy 1_26 SWZ Tom IV Umowa (wzór) ZMIENIONY.docx
- Wzór umowy 1_26 SWZ Tom IV Umowa (wzór) ZMIENIONY.pdf
- Formularz 1_26 załącznik nr 1- formularz oferty.doc
- Ogłoszenie 1_26 Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00262238_01 z dnia 26.05.2026 r.pdf
- Inny 1_26 Informacja dla Wykonawców nr 1 z dnia 01.06.2026 r.doc
- Inny 1_26 Informacja dla Wykonawców nr 1 z dnia 01.06.2026 r.pdf
- Inny 1_26 załącznik nr 2 - oświadczenie Wykonawcy o niewykluczeniu.docx
- Inny 1_26 załącznik nr 3 - oświadcz. o speł. warunków udziału.doc
- Inny 1_26 załącznik nr 4 - oświadczenie grupa kapitałowa.doc
- Inny 1_26 załącznik nr 5 - wykaz osób.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP