WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-05-27

Budowa drogi gminnej na działce nr 65 w miejscowości Kuleszewo (w tym 30.000 zł FS Kuleszewo) – Etap I

Gmina Kobylnica

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00236626
Zamawiający
Gmina Kobylnica
Główny kod CPV
45233226-9 — Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdo-
Miejsce wykonania robót
Pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-05-27
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-11

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.docx
  • Formularz inf. z otwarcia ofert.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny odpowiedzi na zapytania.pdf
  • Inny zał. nr 1_dokumentacja projektowa.zip
  • Inny zał. nr 2-9 do SWZ.zip
  • Wzór umowy zał. nr 9_projekt umowy.pdf
  • Formularz zał. nr 2_formularz oferty.docx
  • Inny zał. nr 3_oświadczenie wstępne.docx
  • Inny zał. nr 4_oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx
  • Inny zał. nr 5_zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny zał. nr 6_oświadczenie dotyczące grupy kapitałowej.doc
  • Inny zał. nr 7_wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny zał. nr 8_wykaz osób.docx
  • Przedmiar DOKUMENTACJA/Przedmiar robót_Etap I/Przedmiar.pdf
  • Projekt DOKUMENTACJA/Dokumentacja/4 PB/opis element 4 PB.pdf
  • STWiOR DOKUMENTACJA/STWiOR/STWiOR.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Dokumentacja/4 PB/EOP_KD_5_2025_07_04206_PZT_sig.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Dokumentacja/4 PB/Kuleszewo_ISO B3__popr_II (1).pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Dokumentacja/4 PB/Odpis protokolu z narady koordynacyjnej (13).pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Dokumentacja/4 PB/TTDSILU-2508010181-KU_uzgodnienie.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Dokumentacja/4 PB/uzgodnienie kd - UM Kobylnica.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Dokumentacja/4 PB/warunki KD.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Dokumentacja/PAB- scalone.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Dokumentacja/PT- scalone.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Dokumentacja/PZT_ I ETAP.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA/Dokumentacja/PZT-scalone.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP