Postępowanie zakończone 2026-08-03
Budowa kompleksu sportowego Orlik w Baninie w Gminie Żukowo
Gmina Żukowo
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00349104
- Zamawiający
- Gmina Żukowo
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.271.27.2026- SWZ.pdf
- Ogłoszenie ZP.271.27.2026- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie ZP.271.27.2026- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 1.pdf
- Inny ZP.271.27.2026- Załączniki do postępowania.zip
- Projekt Załączniki do postępowania/Załącznik nr 1- OPZ+PFU/005_PFU_01_Banino Orlik_2026_03.pdf
- Projekt Załączniki do postępowania/Załącznik nr 1- OPZ+PFU/005_PFU_boiska Banino - rysunek PZT.pdf
- Projekt Załączniki do postępowania/Załącznik nr 1- OPZ+PFU/Uzupełnienie do PFU ORLIK BANINO 06 05 2026(3).pdf
- Wzór umowy Załączniki do postępowania/Załącznik nr 2- Projekt umowy.docx
- Formularz Załączniki do postępowania/Załącznik nr 3 - formularz ofertowy - OFERTA.doc
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 1- OPZ+PFU/Załącznik nr 1- OPZ.pdf
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 4.1 - oswiadczenie.doc
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 4.2 - oswiadczenie.doc
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 4.3 - oswiadczenie podmiotu.doc
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 5 - wykaz robót.doc
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 6 - wykaz osob.doc
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 7 - zobowiazanie.doc
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 8.1-oswiadczenie własne.doc
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 8 - oswiadczenie o aktualności.doc
- Inny Załączniki do postępowania/Załącznik nr 9 - oswiadczenie - konsorcjum.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Żukowo
- Budowa sieci oświetlenia ulicznego - doświetlenie przejść dla pieszych na terenie Gminy Żukowo w formule zaprojektuj i wybuduj
- Roboty cząstkowe - nawierzchnie asfaltowe
- Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce o nr ewidencyjnym 279/1, obręb Barniewice, gmina Żukowo, ul. Pod Chmurką.
- Budowa ul. Księżycowej i Przemysłowej w miejscowości Banino
- Opracowanie wielobranżowej dok. projektowej budowy magazynu OL i OC wraz z funkcją schronu, pomieszczeniami gospodarki wodnej oraz zespołu pomieszczeń sztabu zarządzania kryzysowego w Gminie Żukowo