Postępowanie zakończone 2026-06-30
Budowa małej architektury publicznej w Nowym Dworze Gdańskim
Gmina Nowy Dwór Gdański
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288570
- Zamawiający
- Gmina Nowy Dwór Gdański
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ z załącznikami - place zabaw.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ z załącznikami - place zabaw.pdf
- Inny Zał. nr 11 dok. projektowa Cz. II - dz. nr 575_2.7z
- Inny Zał. nr 11 dokumentacja projektowa, Cz. I - dz. nr 767_3.7z
- Przedmiar PRZEDMIAR PLAC ZABAW SOSW NDG dz 575_2 (REV 2026).pdf
- STWiOR STWiOR PLAC REKREACJI NOWY DWÓR GD. DZ 575_2 Signed.pdf
- Inny 2025-04-13_Opis PZT PLAC ZABAW I REKREACJI.pdf
- Inny PZT 00_575_2.pdf
- Inny PZT 01_575_2.pdf
- Inny PZT 02_575_2.pdf
- Przedmiar PRZEDMIAR PLAC ZABAW SOSW NDG dz 767_3 (REV 2026).pdf
- STWiOR STWiOR PLAC REKREACJI NOWY DWÓR GD. DZ 767_3 Signed.pdf
- Inny 2025-04-13_Opis PZT PLAC ZABAW I REKREACJI 767_3.pdf
- Inny PZT00_767_3.pdf
- Inny PZT01_767_3.pdf
- Inny PZT02_767_3.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, przedmiar, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP