Postępowanie zakończone 2026-07-10
Budowa międzygminnego centrum wsparcia osób z niepełnosprawnościami oraz utworzenie nowych mieszkań wspomaganych/treningowych na terenie Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański i Gminy Pruszcz Gdański
Gmina Miejska Pruszcz Gdański
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00299991
- Zamawiający
- Gmina Miejska Pruszcz Gdański
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 2_26 załącznik nr 6 - kosztorys ofertowy (wzór).docx
- Projekt 2_26 SWZ Tom II DP - PFU fotowoltaika.docx
- STWiOR 2_26 SWZ Tom III STWiORB - STWiORB.pdf
- SWZ 2_26 SWZ Tom II DP - PW instal. optotelekomunikacyjnej.pdf
- SWZ 2_26 SWZ Tom II DP - PW instal. sieci komputerowej i optotelekomunikacyjnej .pdf
- SWZ 2_26 SWZ Tom II DP - PW przyłącza kanalizacji deszczowej.pdf
- SWZ 2_26 SWZ Tom I IDW z załącznikami.pdf
- SWZ 2_26 SWZ Tom IV Umowa (wzór).docx
- SWZ 2_26 SWZ Tom V Inne - decyzja pozwolenie na budowę.pdf
- SWZ 2_26 SWZ Tom V Inne - dokumentacja konserwatorska.pdf
- SWZ 2_26 SWZ Tom V Inne - uzgodnienia i opinie konserwator i archeolog.pdf
- Wzór umowy 2_26 SWZ Tom V Inne - Umowa infrastruktura społeczna.pdf
- Formularz 2_26 załącznik nr 1- formularz oferty.doc
- Ogłoszenie 2_26 Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00299991_01 z dnia 19.06.2026r.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - erraty.zip
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II.zip
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PBW przyłącze kanalizacji sanitarnej.zip
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - Projekt wyposażenia wnętrz Tom V.zip
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - przedmiar robót.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.elektryczna Tom IV.zip
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II.zip
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.sanitarna Tom III.zip
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PZT Tom I.zip
- Inny 2_26 SWZ Tom I IDW.doc
- Inny 2_26 SWZ Tom IV Umowa (wzór).pdf
- Inny 2_26 załącznik nr 2 - oświadczenie Wykonawcy o niewykluczeniu.docx
- Inny 2_26 załącznik nr 3 - oświadcz. o speł. warunków udziału.doc
- Inny 2_26 załącznik nr 4 - oświadczenie grupa kapitałowa.doc
- Inny 2_26 załącznik nr 5 - wykaz osób.doc
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PZT Tom I/1.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PZT Tom I/2.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PZT Tom I/3.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/10.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/11.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/12.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/13.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/14.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/15.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/16.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/17.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/18.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/19.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/1.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/20.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/21.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/22.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/23.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/24.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/25.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/26.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/27.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/28.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/29.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/2.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/30.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/31.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/32.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/33.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/34.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/35.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/36.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/37.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/38.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/39.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/3.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/40.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/41.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/42.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/43.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/4.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/5.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/6.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/7.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/8.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PB Tom II/9.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/10.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/11.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/12.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/13.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/14.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/15.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/16.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/17.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/18.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/19.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/1.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/20.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/21.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/2.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/3.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/4.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/5.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/6.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/7.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/8.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.konstrukcyjna Tom II/9.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.sanitarna Tom III/10.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.sanitarna Tom III/11.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.sanitarna Tom III/12.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.sanitarna Tom III/13.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.sanitarna Tom III/1.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.sanitarna Tom III/2.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.sanitarna Tom III/3.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.sanitarna Tom III/4.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.sanitarna Tom III/5.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.sanitarna Tom III/6.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.sanitarna Tom III/7.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.sanitarna Tom III/8.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.sanitarna Tom III/9.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.elektryczna Tom IV/1.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.elektryczna Tom IV/2.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PW b.elektryczna Tom IV/3.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - Projekt wyposażenia wnętrz Tom V/1.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - Projekt wyposażenia wnętrz Tom V/2.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - Projekt wyposażenia wnętrz Tom V/3.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PBW przyłącze kanalizacji sanitarnej/1.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PBW przyłącze kanalizacji sanitarnej/2.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - PBW przyłącze kanalizacji sanitarnej/3.pdf
- Projekt 2_26 SWZ Tom II DP - erraty/2_26 SWZ Tom II DP - Errata projekt budowlany zagosp terenu.doc
- Projekt 2_26 SWZ Tom II DP - erraty/2_26 SWZ Tom II DP - Errata projekt wykonawczy architektoniczny.doc
- Projekt 2_26 SWZ Tom II DP - erraty/2_26 SWZ Tom II DP - Errata projekt wykonawczy elektryczny.doc
- Projekt 2_26 SWZ Tom II DP - erraty/2_26 SWZ Tom II DP - Errata projekt wykonawczy konstrukcyjny.doc
- Projekt 2_26 SWZ Tom II DP - erraty/2_26 SWZ Tom II DP - Errata projekt wykonawczy sanitarny.doc
- Projekt 2_26 SWZ Tom II DP - erraty/2_26 SWZ Tom II DP - Errata projekt wykonawczy siec komputerowa.doc
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - erraty/2_26 SWZ Tom II DP - Errata branży architektonicznej.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - erraty/2_26 SWZ Tom II DP - Errata branży elektryczne.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - erraty/2_26 SWZ Tom II DP - Errata branży konstrukcyjnej.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - erraty/2_26 SWZ Tom II DP - Errata branży sanitarnej.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - erraty/2_26 SWZ Tom II DP - Errata branży sieci komputerowej i optotelekomunikacyjnej.pdf
- Inny 2_26 SWZ Tom II DP - erraty/2_26 SWZ Tom II DP - Errata zagospodarowanie terenu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miejska Pruszcz Gdański
- Budowa w formule "zaprojektuj i wybuduj" krytego lodowiska o wymiarach tafli lodowej 40 m x 20 m, przy ul. Kasprowicza 16 w Pruszczu Gdańskim
- Wykonanie w formule "zaprojektuj i wybuduj" budowy doświetleń przejść dla pieszych przy ul. Emilii Plater w Pruszczu Gdańskim
- Przebudowa zagospodarowania terenu przy Żłobku Miejskim Nr 1 w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Eugeniusza Romera 1
- Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad rb pn.: Budowa parku miejskiego wraz z zagospodarowaniem naturalnego rozlewiska wodnego oraz budowa infrastruktury tech. - etap I w Pruszczu Gd.
- Modernizacja placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Tysiąclecia 5 w Pruszczu Gdańskim, działka nr 1/68 obr. 13