Postępowanie zakończone 2026-08-11
Budowa Parku Kazimierskiego w m. Kazimierz gm. Kosakowo – 2 edycja
GMINA KOSAKOWO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361677
- Zamawiający
- GMINA KOSAKOWO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kazimierz, pow. pucki, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ_ Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2a do SWZ_Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału (podmiot udostępniający zasoby).docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ_Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i o spełnianiu warunków udziału (Wykonawca).docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_Zobowiązanie do udostępnienia zasobów.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ_Oświadczenie wykonawców na podstawie art.117.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ_ Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ_PPU.pdf
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia..zip
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_Wykaz osób.doc
- Przedmiar dokumentacja projektowa/6-Z.022-przedmiar.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/3-Z.022.4.1-pt-opis-arch-konstr.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/3-Z.022.4.2-pt-opis-ele.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/4-Z.022.5.1-projekt-zieleni-opis.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/4-Z.022.5.2-projekt-zieleni-rys.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Z.022.1.1.pzt.opis-p.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Z.022.1.2-pzt-rys-p.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Z.022.2.1-pab-opis-p.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/5-Z.022-STWiOR.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/3-Z.022.4.3.pt.opis.dobór.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/3-Z.022.4.4.pt.opis.spadek.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/3-Z.022.4.5-pt-rys-arch-konstr.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/3-Z.022.4.7-badania-gruntu.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/DECYZJA POZWOLENIE NA BUDOWĘ.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Image4.png
- Inny dokumentacja projektowa/Image5.png
- Inny dokumentacja projektowa/Z.022.2.2-pab-rys-p.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Z.022.3.1.zał.opis.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Z.022-mapa-do-celów-projektowych.pdf
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia..docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA KOSAKOWO
- Rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody "Kosakowo" o nowy zbiornik retencyjny wody uzdatnionej w formule "zaprojektuj i wybuduj"
- Budowa fragmentu ul. Bananowej w miejscowości Pierwoszyno, gmina Kosakowo
- Budowa oświetlenia na terenie gminy Kosakowo w 2026 roku, w podziale na 8 części
- Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla nadbudowy budynku Urzędu Gminy w Kosakowie, z opcją pełnienia nadzoru autorskiego- 2 edycja
- Budowa zbiornika retencyjnego i drogi 3KDZ w Kosakowie wraz z pozostałą infrastrukturą