Postępowanie zakończone 2026-06-29
„Budowa sieci kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Sikorskiego w Rumi”.
GMINA MIEJSKA RUMIA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00285515
- Zamawiający
- GMINA MIEJSKA RUMIA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_15.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 9 do SWZ_wzór umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ_15_załączniki edytowalne.docx
- Inny Załącznik_A_Dokumentacja_projektowa_Sikorskiego.7z
- Projekt Projekt Sikorskiego KD/PB - KD/1_KD.pdf
- STWiOR Projekt Sikorskiego KD/SST.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/DECYZJA_ZRID_RUMIA_SIKORSKIEGO_15.07.2022.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PB - KD/2 - schemat zlewni.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PB - KD/3 - profil kd.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PB - KD/4 - schemat studni i wpustu ulicznego.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PB - KD/OT_PAB_KD_V2.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PB - KD/_Strona_tytulowa_RUMIA_SIKORSKIEGO_KD.docx
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/EDIT/01_PLAN_SYTUACYJNY_v6.dwg
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/EDIT/1E - Sikorskiego - plan - 01.12.2021.dwg
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/EDIT/MDCP RumiaSikorskiego.dwg
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/EDIT/_Opis_Techniczny_PZT_RUMIA_SIKORSKIEGO_v2.docx
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/EDIT/PIECZĄTKA_MAPA_05.2021.jpg
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/EDIT/PlotCfgs/DWG To PDF.pc3
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/EDIT/PlotCfgs/PLAN SYTUACYJNY_Rumia_Sikorskiego.ctb
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/EDIT/PZT_30.04.2019.dwg
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/EDIT/PZT_Rumia_Sikorskiego.dwg
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/EDIT/PZT_Rumia_Sikorskiego.txt
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/EDIT/S_1 Plan_SAN_do_podpiecia.dwg
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/EDIT/ST.docx
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/EDIT/TEL_01.2022.dwg
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/EDIT/ZIELEN/sikorskiego zielen_do_podpiecia_robocze.dwg
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/opis.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/PZT_IZGID_Rumia_Sikorskiego.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/ST.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PT - KD/1.PZT KD.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PT - KD/2.schemat zlewni.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PT - KD/3.profil KD.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PT - KD/4.schemat studni i wpustu ulicznego.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PT - KD/OT KD PT.docx
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PT - KD/plot.log
- Inny Projekt Sikorskiego KD/PT - KD/_Strona_tytulowa_RUMIA_SIKORSKIEGO_KD.docx
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA DROGOWA/EDIT/_BIOZ_Sikorskiego.docx
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA DROGOWA/EDIT/_ST_BIOZ_Sikorskiego.docx
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA DROGOWA/PDF/_BIOZ_Sikorskiego.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA DROGOWA/PDF/_ST_BIOZ_Sikorskiego.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/EDIT/BIOZ - oświetlenie.doc
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/EDIT/_Strona_tytulowa_BIOZ.DOCX
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA ELEKTROENERGETYCZNA/PDF/BIOZ.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA SANITARNA/EDIT/BIOZ GAZ.docx
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA SANITARNA/EDIT/BIOZ_KD.docx
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA SANITARNA/EDIT/BIOZ WOD KAN.docx
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA SANITARNA/PDF/BIOZ GAZ.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA SANITARNA/PDF/BIOZ KD.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA SANITARNA/PDF/BIOZ WOD KAN.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA/EDIT/INFORMACJA BIOZ.docx
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INFORMACJA BIOZ/BRANŻA TELEKOMUNIKACYJNA/PDF/BIOZ.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INNE DOKUMENTY/BADANIA_GRUNTOWE_WRAZ Z OPINIĄ_Rumia_Sikorskiego.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INNE DOKUMENTY/INWENTARYZACJA ZIELENI I GOSPODARKA DRZEWOSTANEM/EDIT/2019.04.30/PZT_30.04.2019.dwg
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INNE DOKUMENTY/INWENTARYZACJA ZIELENI I GOSPODARKA DRZEWOSTANEM/EDIT/2021.12.01/1E - Sikorskiego - plan - 01.12.2021.dwg
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INNE DOKUMENTY/INWENTARYZACJA ZIELENI I GOSPODARKA DRZEWOSTANEM/EDIT/inwentaryzacja zieleni-Z1_poprawione.dwg
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INNE DOKUMENTY/INWENTARYZACJA ZIELENI I GOSPODARKA DRZEWOSTANEM/EDIT/inwentaryzacja zieleni-Z1_poprawione.txt
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INNE DOKUMENTY/INWENTARYZACJA ZIELENI I GOSPODARKA DRZEWOSTANEM/EDIT/MDCP_2021/PIECZĄTKA_MAPA_05.2021.jpg
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INNE DOKUMENTY/INWENTARYZACJA ZIELENI I GOSPODARKA DRZEWOSTANEM/EDIT/PlotCfgs/DWG To PDF.pc3
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INNE DOKUMENTY/INWENTARYZACJA ZIELENI I GOSPODARKA DRZEWOSTANEM/EDIT/PlotCfgs/PLAN SYTUACYJNY_Rumia_Batorego.ctb
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INNE DOKUMENTY/INWENTARYZACJA ZIELENI I GOSPODARKA DRZEWOSTANEM/EDIT/_PROJEKT_BUDOWLANY/01_PLAN_SYTUACYJNY_v6.dwg
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INNE DOKUMENTY/INWENTARYZACJA ZIELENI I GOSPODARKA DRZEWOSTANEM/EDIT/ROBOCZA/MDCP RumiaSikorskiego.dwg
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INNE DOKUMENTY/INWENTARYZACJA ZIELENI I GOSPODARKA DRZEWOSTANEM/EDIT/Zieleń sikorskiego.doc.docx
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INNE DOKUMENTY/INWENTARYZACJA ZIELENI I GOSPODARKA DRZEWOSTANEM/PDF/inwentaryzacja zieleni-Z1.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/INNE DOKUMENTY/INWENTARYZACJA ZIELENI I GOSPODARKA DRZEWOSTANEM/PDF/Zieleń sikorskiego.doc.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/ST.docx
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/UZGODNIENIA/10.ZUDP_9.12.2021.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/UZGODNIENIA/11.uzgodnienie_pismo_UM_Rumia_PB_zmiana_10.01.2022.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/UZGODNIENIA/12.PSG_uzgodnienie_20.01.2021_.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/UZGODNIENIA/1.UPC_RUMIA_uzgodnienie_19.05.2021.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/UZGODNIENIA/2.UM_RUMIA_uzgodnienie_drogi_14.05.2021.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/UZGODNIENIA/3.EOŚ - uzg_28.05.2021.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/UZGODNIENIA/4.ORANGE_uzg_28.05.2021.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/UZGODNIENIA/5.PEWIk_uzg_trasa_31.05.2021.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/UZGODNIENIA/6.EOP_uzg_21.05.2021.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/UZGODNIENIA/7.UM_RUMIA_uzgodnienie_ośw_tele_KD_14.06.2021.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/UZGODNIENIA/8.UM_RUMIA_uzgodnienie_odwodnienie_28.06.2021 (2).pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/UZGODNIENIA/9.UM_RUMIA_uzgodnienie_linie_rozgraniczające_26.11.2021.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/UZGODNIENIA/Oświadczenie PO ZUDP.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/UZGODNIENIA/SPIS_UZGODNIEŃ.xlsx
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/WARUNKI TECHNICZNE/1.WT_PEWIK_22.10.2019.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/WARUNKI TECHNICZNE/2.WT_EOŚ_23.10.2019.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/WARUNKI TECHNICZNE/3.WT_EOP_08.11.2019.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/WARUNKI TECHNICZNE/4.WT_UM_RUMIA_oświetlenie_26.04.2021.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/WARUNKI TECHNICZNE/5.WT_UPC_29.04.2021.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/WARUNKI TECHNICZNE/6.WT_UM_RUMIA_drogi_29.04.2021.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/WARUNKI TECHNICZNE/7.WT_UM_RUMIA_kanał_technologiczny_05.05.2021.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/WARUNKI TECHNICZNE/8.WT_UM_AKTUALIZACJA_odwodnienie_09.06.2021.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/WARUNKI TECHNICZNE/9.WT_PSGAZ_01.07.2021.pdf
- Inny Projekt Sikorskiego KD/ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU BUDOWLANEGO/WARUNKI TECHNICZNE/SPIS_WARUNKÓW_TECHNICZNYCH.xlsx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA MIEJSKA RUMIA
- „Przebudowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Dąbrowskiego i Stoczniowców w Rumi w formule zaprojektuj i wybuduj”.
- „Modernizacja patio przy Szkole Podstawowej nr 9 w Rumi”.
- „Budowa sieci oświetlenia ulicznego ulic: Zygmunta Starego i Makowej oraz doświetlenie przejścia ulicznego na ul. Partyzantów na wysokości skrzyżowania z ul. Różaną w Rumi.”
- „Ocieplenie przestrzeni międzywarstwowej w „balonowej” hali sportowej położonej przy szkole podstawowej nr 7 w Rumi przy ulicy Batorego 29”.
- „Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji 4 budynków użyteczności publicznej w Rumi w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych z podziałem na części”